• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Sikerült levadásznom a motyókat az új layouthoz. Lehet hülyének néztek, de szétbombázom az akvát. Totál más lesz. Sokkal letisztultabb, sokkal levegősebb. Nekem ez komfort zónán kìvül esik, de ezt is gyakorolnom kell. A 2 hatalmas fa, amire az egészet alapoztam, megy ki. A meder rész marad, ösvèny lesz. Blyxa, bonsai, stau és parvula marad csak. A fák lombja hydroból lesz. Térre vágyom és jobb arányokra.

Az a bajom, hogy addig okoz igazán örömet, mìg alkothatok. Amint megszületett amit terveztem, egyből újat akarok. Nem tudom ez meddig megy majd ìgy, remélem lesz majd 2 hónaposnál idősebb layoutom is :)

72b33f65b63395ac82db911fab26faec.jpg
a904e9412f6421866250162339c78e38.jpg
c8eb059eb95ed64b243240107cd4756c.jpg
 
Úgy látszik ez a vezetéknév predesztinál minden viselőjét, az évi 5-6 scape megépítésére.:) Amikor először megláttam a képet, azt gondoltam, szándékosan állítottad az akvárium elé a dekorokat ebben az elrendezésben és majd csak “betolod” azokat, így ahogy vannak, kiegészítve a meglévőt. Eszedbe sem jutott?:)
 
Sikerült levadásznom a motyókat az új layouthoz. Lehet hülyének néztek, de szétbombázom az akvát. Totál más lesz. Sokkal letisztultabb, sokkal levegősebb. Nekem ez komfort zónán kìvül esik, de ezt is gyakorolnom kell. A 2 hatalmas fa, amire az egészet alapoztam, megy ki. A meder rész marad, ösvèny lesz. Blyxa, bonsai, stau és parvula marad csak. A fák lombja hydroból lesz. Térre vágyom és jobb arányokra.

Az a bajom, hogy addig okoz igazán örömet, mìg alkothatok. Amint megszületett amit terveztem, egyből újat akarok. Nem tudom ez meddig megy majd ìgy, remélem lesz majd 2 hónaposnál idősebb layoutom is :)

View attachment 49318
View attachment 49319
View attachment 49320


Ne pirítsd őket 110 lm/l-rel és nem fognak így nőni :D
 
Szia!
Nagyon tetszett az akváriumod, és sajnálnám ha szétszednéd. Számomra nagyon inspiráló volt nézni a szép képeket. Ha az első berendezésem fele ennyire sikerülne, már boldog lennék :) Na mindegy ha már elszántad magad, akkor kíváncsian várom az új variációt!
 
Back
Oldal tetejére