• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

A riasztó akkustól mindenestől 3 hónapos. Eddig mindig szóltak, ha akkuról ment a riasztó. Ennél a cégnél 2 riasztónk is van. Ez konkrétan hullára volt merülve.

No de OFF vége :)
Én is egyet értek vele, mert én is saját tapasztalatból beszélek, hogy ha rosszul volt beütve a kód vagy áram szünet volt, 10-20 másodpercen belül már hívtak is.
 
A megnyúlt növényeket nyugodtan megnyírhatod. Amit levágsz, azt dugd az eredeti tő mellé. Az öregebb növények hajlamosak felkopaszodni vagy csúnyák lesznek az alsóbb levelek, de így mindíg meg lehet újjítani.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Mind a kettő van :D
A folyékony felejtős. Össze vissza folyik mindenhová, ahová nem kell. A gélből egy kis cseppnyit raksz a mohára még szárazon (a moha nyilván lehet vizes) és a víz alatt oda ragasztod ahová szeretnéd. Nem kell vele kapkodni, nem köt meg azonal, ahogy víz éri, de azért vacakolni sem nagyon van idő. Ha odanyomod a helyére, akkor tartsd ott egy kicsit, hogy rögzüljön! Arra figyelj, hogy a ragasztó ne nagyon érjen a bőrödhöz, mert ahhoz jobban ragad, így amikor elveszed az ujjad, letéped a mohát is. Egy kis gyakorlás után már nem lesz nehéz. Sok sikert!

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Igazan szepek ezek a szinek!(y)
Örülök, hogy megusztad komoly kar nelkül az aramszünetet, szerencses vagy.
Ha megfogadsz egy tanacsot, en kiszednem a piros növenyt közepen hatulrol (talan Alternanthera), mert igy pont blokkolja, nem engedi hogy a tekintetet hatra vigye az ember es ezaltal növelje a melysegerzetet. Helyette valamilyen kisebb füfelet lehetne oda besuvasztani, vagy pici bokrot, mintha valami benötte volna az ösvenyt. Egesz pofas kis versenyakvarium kerekedik belöle, meg ha nem is annak szantad.
 
Igazan szepek ezek a szinek!(y)
Örülök, hogy megusztad komoly kar nelkül az aramszünetet, szerencses vagy.
Ha megfogadsz egy tanacsot, en kiszednem a piros növenyt közepen hatulrol (talan Alternanthera), mert igy pont blokkolja, nem engedi hogy a tekintetet hatra vigye az ember es ezaltal növelje a melysegerzetet. Helyette valamilyen kisebb füfelet lehetne oda besuvasztani, vagy pici bokrot, mintha valami benötte volna az ösvenyt. Egesz pofas kis versenyakvarium kerekedik belöle, meg ha nem is annak szantad.

Köszi az észrevételt és az elismerő szavakat! Jobban megnézve, totál igazad van. Olyan mintha egy dugó lenne az ösvény végén. Mit javasolsz? Én 1-2 kisebb tő blyxára gondoltam.
 
Köszi az észrevételt és az elismerő szavakat! Jobban megnézve, totál igazad van. Olyan mintha egy dugó lenne az ösvény végén. Mit javasolsz? Én 1-2 kisebb tő blyxára gondoltam.
Vagy nagyon pici Blyxa bokor, ami idövel nagy lesz...vagy esetleg parvula, brasiliensis, a lenyeg hogy szerintem jol nezne ki, ha nem bokrokban, hanem itt-ott szalakban vagy csak pici bokorban mutatna ott valami. Szerintem.
Elatine, vagy hasonlot is el tudok kepzelni.
 
Back
Oldal tetejére