• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 90P Sierra

:D
pH vagy tds?
bár mindegy, nekem egyiket se kellett állítani, lehet, pont mázlim volt, bár ha azt vesszük, hogy az első pH az törötten jött, akkor meg mégse volt mázlim :)
 
:D
pH vagy tds?
bár mindegy, nekem egyiket se kellett állítani, lehet, pont mázlim volt, bár ha azt vesszük, hogy az első pH az törötten jött, akkor meg mégse volt mázlim :)

TDS. A pH mérő az jól szuperál, de nem is kínai :D
 
Ha meglátod majd a nyaralás utáni képeket amikor itt hagytam az akit egy hétre 2 hetesen akkor még jobban azt fogod hinni. Az alga a vízfelszínig ért... :D
 
Tetszik a parvulariccia komó. Látványban nagyon hajaz az ug-re. :D
Hát, nem lett rossz, kiegyeznék vele, de biztosan kuszábbra csináltam volna (Bár lehet azért tűnök fanyalgónak, mert nekem személy szerint nem tetszik annyira a megkövült fa). Nem tudom, hogy ez tetszik jobban, vagy Viktor bolti akija.... :D (Most akkor lehet, hogy nem is vagyok fanyalgó?! :D :D :D)

(Fineszes voltam, meg türelmetlen, szóval nem vártam meg, amíg ide is felrakod a képeket. :p)
 
Na végre! Tudod milyen az amikor látom, hogy posztoltál, de a kép már nem jelenik meg mert eltűnik a véletlenül talált wifi a déliben?:mad:

Én nem szeretem a minimált de füvesítve már elég jól néz ki.(y) Főleg az a borítókép, vagy hogy is hívják:)
Tegnap nem ilyennek képzeltem.
 
A berendezésről.
Ami bekerült:
10 doboz GA zselés parvula
2 doboz acicularis
1/2 doboz Tropica Riccardia
Riccia 50db Riccia kötöző kőre kötözve. Elfogyott a tekercs Riccia Line (50m) :stop:


A feltöltés úgy éjfélre lett meg, hulla fáradtan ülnék le erre benézek előtte a szekrénybe és folyik a reaktor. Amit sehogy nem sikerült megcsinálnom és már 1 óra lett. Ekkor mondtam azt, hogy jó, akkor holnap folytatjuk és kikötöttem a sorból a reaktort...

Day 0
by DanielSzente, on Flickr

Day 0
by DanielSzente, on Flickr

Day 0
by DanielSzente, on Flickr
 
Nekem nagyon bejönnek ezek a párhuzamos vonalak! Ha nagy akváriumom lenne én is valami hasonlón agyalnék. Viszont a növényválasztás elég bátor, legalábbis nekem eszem ágában nem lenne Riccia-hoz nyúlni még egyszer ebben az életben. :) Bár így, hogy a minimalista stílusban használod, lehet könnyebben kordában tudod majd tartani azokat a fránya kis Y ágacskáit.
Az összkép viszont már most jól néz ki!
 
Az aki az első időkben szépen fejlődött, napi lágyvizes vízcsere és indítás ADA szisztéma szerint.
6. napon:

6th day
by DanielSzente, on Flickr
és egy még pár kép a hetedik napon

7th day
by DanielSzente, on Flickr

7th day
by DanielSzente, on Flickr

7th day
by DanielSzente, on Flickr


Ott tartottunk, hogy eltelt két hét az indítás óta én meg elmentem nyaralni ezért kimaradt 3 vízcsere. Utazás után hazaérve a második mozdulatom az aki világításának a felkapcsolása volt, de majdnem le is kapcsoltam olyan látvány fogadott :eek:
A meleg miatt sokat ment a venti ezért annyi víz elpárolgott, hogy majdnem a Lilly feléig ér ami meg csobogott kihajtva a co2-őt.
A fonalaga szálak a víz tetejéig értek, mint valami Sci-fiben :) A füvet lent pedig nem lehetett látni. De mondtam magamban, hogy innen szép nyerni.
 
A fonalaga szálak a víz tetejéig értek, mint valami Sci-fiben :) A füvet lent pedig nem lehetett látni. De mondtam magamban, hogy innen szép nyerni.
bármibe lefogadom, hogy nem szó szerint ezt mondtad magadnak, amikor megláttad! :D:D
MUTASD, HADD SZÖRNYÜLKÖDJÜNK MI IS!
 
Back
Oldal tetejére