• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 90P Sierra

Jó kis koncepció ez!
Én azért még rakosgatnám tovább a sziklákat! A kövek erezetét mindenképp kimozdítanám a függőlegességből!
Elő a ragasztót és éljenek a ferde vonalak! :)

A talaj is középre fog emelkedni?
 
Jó kis koncepció ez!
Én azért még rakosgatnám tovább a sziklákat! A kövek erezetét mindenképp kimozdítanám a függőlegességből!
Elő a ragasztót és éljenek a ferde vonalak! :)

A talaj is középre fog emelkedni?
Nekem is jobban tetszene ferdén és kesze-kuszán. Meg kicsit zavaró szerintem, hogy egy vonalban van az egész. Persze, ha direkt ez volt a koncepció, akkor a pofám lapos... :D

Ez most egy már létező aki indításáról fotó amúgy, vagy most rendezed be?
 
Én most nagyon gonosz vagyok:devil::devil::devil:, mert láttam az akit:D:p , de nem mondok semmit, hallgatok. K.... .. lett;)!
 
Hehe :)
Páran látták már vagy nem mondtak igazat vagy tényleg tetszett nekik.
Már csak napok kérdése és látjátok a berendezett akirol a képeket.
 
Na már akartam kérdezni hogy mi ez a nagy szünet. Mostanában nem publikáltál. Látom gyűjtögettél. :) Nem semmi cuccot pakoltatok össze. A layout is jó lesz, még legózz egy kicsit de alapvetően tetszik a kiindulás. :) Várjuk a folytatást!! (y)
 
Közel egy év szünet volt megint, de most megint megjött a kedvem, hogy van akim.
 
Dani egy makacs srác:p, volt egy - két kiegészítő ötletem, amit nem igazán fogadott meg (nekem így a Cowboyok és űrlények című filmre emlékeztet, az idegenek hajójára), de én már láttam zölden is és azt kell mondjam, hogy minnimál, de tetszik.(y)
S már készen is van, bár itt a naplóban még nem látszik, de már ha jól tudom több mint 1 hónapos.;)
 
Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki makacs és nem mindig fogadja meg Cecska mester tanácsait! :D Ezt már úgy is a fejemhez vágta. :)
 
Azt arra értettem, hogy tetszett nekik vagy nem :)

Tetszik, igen Dani! Az első benyomásom nekem is Cecska mester véleményéhez hasonlított, de aztán többször és még többször megbámultam, és megtaláltam benne a valódi mondanivalóját. Talán mostanában kevés minimal stílusú aki született, Key sem rukkolt elő a szokásos Hard-core iwagumi stílusával, és mindenki szeme ráállt a fás-zöldséges tankokra. Igaz kb 1 hónapja kaptam a képeket, azóta a növények sokat fejlődhettek, ami az összhatást nagyban befolyásolja, de nekem már akkor is bejött(y), most viszont sokkal jobb fejlettségi szinten van - tehát nincs más hátra : DANI -rántsd le a leplet a műalkotásról:)!

Üdv:w-rig!
 
Amikor láttam, akkor még zöld volt a víz az akiban, de azóta már elmúlt és nyilván a növények is lerúgták magukról az algát.
Az elrendezés nem változott a bemutatott képhez képest(ha jól emlékszem). Viszont most már én is megnéznék egy képet ahol a növények befoglalták a terepet, mert más ám úgy a kép, de nagyon:);)
 
Délután teszek majd fel a folyamatról képet.
Zoli, az UV-t valamikor mar tényleg visszajuttatom.
 
Az akvarisztikaban is a minimál stílust kedvelem ahogy azt lattatok az előző akimnal is. Most nem annak indult, de a kövek formája miatt nem sikerült az eredetit megcsinalnom ezért visszatértem a minimalhoz.

Este képek :)
 
Én nem olyan régen vagyok itt jelen, nem ismerem az akvarisztikai előéletedet behatóan, de nem semmi technika van ám itt az biztos. A kompozíció meg igen tetszik, szerintem sok lehetőség van/lenne benne. Kíváncsi vagyok, melyiket valósítottad meg és hogyan. a növények listája segít elképzelni, de azért az más, amit elképzel az ember.
grat
 
Back
Oldal tetejére