• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

340L - áttérés növényesre

Stevo kérésére egy kép a jelenlegi állapotról.
A kép is ritka rossz, de a lényeg látszik, az aki sem a legszebb állapotában van jelenleg. Szerencsére jön a tél... :) Most hagyom kissé elkanászodni a növényeket, bár a középső, zöld szétterülő növénnyel nem tudom mit tegyek, az ugyanis teljesen elnyomta az Eleocharis Parvula-t. :(


AK_20121022_016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Azzz mekkora crypto bokor már :D Nekem bejön, jó kis zöld dzsungel, amúgy az észrevehető, hogy a téli időszakban mindenki jobban rákattan a hobbira. ;)
 
Igen, a bokor lassan kezd a büszkeségem lenni. Pár éve kaptam, s igazából semmilyen irányba nem fejlődött. Tavaly az indításnál beraktam 3 vasfa közé, és a napi táp egy év alatt a sokszorosára növelte. :)
Szinte tudadosan "kigyomláltam" mellőle a nagyobb növényeket, hogy érvényesülhessen.

Azon gondolkodom, hogy a középen végigfutó Red Moor ágat levágom, és hagyom, hogy a növények érvényesüljenek inkább... Nem tudom még.
 
Még mindig gyönyörű ez az aki!
Te is mestere vagy ennek a hobbinak!(y)

Köszi!
Bár nagyon nem vagyok most megelégedve vele. Mármint az összképpel, de agyalok, pár növénykét kipróbálok, s megnézem mi lesz. :)
Az tuti, hogy most nem lesz az a kényszer, hogy erősen nyírjak, mivel arra nem mindig jutott idő az utóbbi időben. Most hagyom fejlődni a növényeket.
 
Este sort kerítek kis vágásra. Így felszabadul pár friss hajtás Blyxa Japonica, amely átvehető a 4. kerületben.
Ha esetleg érdekel valakit.
 
Back
Oldal tetejére