• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2016 Project

Jók köszi. Kicsit átgondolom a talajszintet is és kiagyalom hogy lehet azért karbantartható akváriumot építeni. Mivel én nem készre építem így kell idő mire benövi minden növény a neki szánt területet így van amit nyírnom kell mire a másik növény utoléri.

Ami biztos hogy hátra a sarkokba eleocharis -montevidensis vagy vivipara kerül.
 
Én az egész talajból két oldalról hátralapátolnék hogy ha lehet akkor vagy egy szintben legyen vagy ennél sokkal kevesebb.Nekem nem hiányzik a dekorhomok és mindig mindenkinek azt tanácsolom előbb ültesse be nézze meg úgy és ha nem tettszik azt még mindig egyszerűbb kicserélni dekorhomokra mint fordított esetben.
A köveket nem gondolkodtál lecserélni valami kedvezőbb áru lávakőre abból is a sötétebb árnyalatra ? Szerintem jobban passzolna a kialakított látványhoz és moházni is könnyebb.
A fákat illetően,a jobb vékonyabb benyúló ágakat és a bal benyúló ágakat kicsit felfelé fordítanám hogy kitöltse felfelé is a képet.
Örülök hogy megmaradt az alapkoncepció (y)
 
Én az egész talajból két oldalról hátralapátolnék hogy ha lehet akkor vagy egy szintben legyen vagy ennél sokkal kevesebb.Nekem nem hiányzik a dekorhomok és mindig mindenkinek azt tanácsolom előbb ültesse be nézze meg úgy és ha nem tettszik azt még mindig egyszerűbb kicserélni dekorhomokra mint fordított esetben.
A köveket nem gondolkodtál lecserélni valami kedvezőbb áru lávakőre abból is a sötétebb árnyalatra ? Szerintem jobban passzolna a kialakított látványhoz és moházni is könnyebb.
A fákat illetően,a jobb vékonyabb benyúló ágakat és a bal benyúló ágakat kicsit felfelé fordítanám hogy kitöltse felfelé is a képet.
Örülök hogy megmaradt az alapkoncepció (y)
Köszi a véleményt. A kövek besötétednek szinte feketék lesznek amint vizet kapnak azzal nem hiszem hogy gond lesz.
Még emelni kéne a hátsó részen talaj ügyileg? sajna 40cm csak az akvárium így elég necces hogy megmarad. bár ha megtámasztom akkor lehetséges.
kb 30l talaj van már benne és még emelve is van. :(
A vékony ágak redmoor fák azokra nem rakok semmit, azok nagyon mobilra készülnek így az variálható bármikor.
 
Én az egész talajból két oldalról hátralapátolnék hogy ha lehet akkor vagy egy szintben legyen vagy ennél sokkal kevesebb.Nekem nem hiányzik a dekorhomok és mindig mindenkinek azt tanácsolom előbb ültesse be nézze meg úgy és ha nem tettszik azt még mindig egyszerűbb kicserélni dekorhomokra mint fordított esetben.
A köveket nem gondolkodtál lecserélni valami kedvezőbb áru lávakőre abból is a sötétebb árnyalatra ? Szerintem jobban passzolna a kialakított látványhoz és moházni is könnyebb.
A fákat illetően,a jobb vékonyabb benyúló ágakat és a bal benyúló ágakat kicsit felfelé fordítanám hogy kitöltse felfelé is a képet.
Örülök hogy megmaradt az alapkoncepció (y)
Így gondoltad valahogy a talajt? A kövek feketék ha vizesek és nem a végleges elrendezésük még.
B5XWimEr5TM_5qT4UG2M82ft4SAujKL03utO2nDuaOWpp6nWAn44L5CciPlU3_nV07geJgJOrNoZCpeBX3=w1280-h618-no.jpg
 
Jelentem ma bekerült kb minden növény, igaz még nem látszanak de már ott vannak a helyükön.
Ha nem is végleges de induló alapnak megfelel.
Jó lett! Határozottan(y)
Utolsó száraz képhez képest pár dekor látom, mocorgott, de előnyükre és ez is jó:)
A kaszálón lévő köveket ha felkupacolod a fák tövéhez, még látszani is fog egy részük.
 
Back
Oldal tetejére