• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2016 Project

Sziasztok egy gyors kép, hogy legyen valami nyoma a fejlődésnek.Mondhatni nagyon nincs vele dolgom ketyeg nyugisan és növöget minden szépen, már ami megmaradt.
View attachment 21920
Nem tudom, hogy a színe vagy a levelei/gyökerei miatt, de nekem kicsit kilóg a sorból a Pinnatifida. Egyébként nagyon baba.(y)
 
Nagy szép ez az emers szekció.
Meg tudod esetleg mondani mennyi a relatív páratartalom nálad? Nálam eddig nem működött, de a tavalyi ablak csere óta magasabb a pára.
 
Nagy szép ez az emers szekció.
Meg tudod esetleg mondani mennyi a relatív páratartalom nálad? Nálam eddig nem működött, de a tavalyi ablak csere óta magasabb a pára.
Ugyan @Matyi -nak szegezted a kérdést, én annyival tudlak bíztatni, hogy nálam eddig ami önszántából nőtt ki, abból a HM, MC és a hydro nagyon szépen muzsikált hosszú távon is (a HM-hydro kombó szerintem simán félév fölött), soha nem spricceltem, sőt az MC Mr. Hopkins buksiján a tavaszi-nyári szellőztetést is bírta kb 60-70 cm-re az ablaktól, sokszor 0/24 órában.
Engedd ki bátran ami ki szeretne kukkantani;)
 
Nagy szép ez az emers szekció.
Meg tudod esetleg mondani mennyi a relatív páratartalom nálad? Nálam eddig nem működött, de a tavalyi ablak csere óta magasabb a pára.
Szerintem elég magas de még nem mértem sose. A víz felett szépen életben marad mindig minden növény, néha kap egy kicsi permetet azért. Az egyetlen ellenfele az a lámpa által kibocsátott hő.
 
Back
Oldal tetejére