• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2016 Project

Üzembe helyezés dátuma: 2016.09

Méret: 100x40x50
Szűrés:Atman 3338
Fűtés:Hydor ETH 200W külső fűtő
Világítás: 4X39w T5
Táptalaj:nincs
Aljzat: 25l ADA Aqua Soil Amazonia
Dekoráció: Dark Iron Wood
Vízcsere: Heti 40% RO visszasózva
CO2: Nagynyomású, külső reaktorba beoldva
 
Én fangornt mondtam colna,de valaki megint beelőzött! :D
Értem én.hogy az utsó karban tartás szempontjából vagányabb,de a fentebbiek után nem gondolhatod komolyan! :D
 
Bevallom őszintén már nagyon vártam hogy naplózz,az előző akvárium is nagyon tetszett annak ellenére hogy nem láttuk sűrűn.
Én is azt erősítem hogy az első elképzelést kellene tovább vinni és meg lehet az úgy is tekergetni hogy középen szépen végighúzza a szemet és adja a térbeli hatást.
Nem is kell annyi fa középre az ami meg kell irányulhat lefelé így a matatással sem lesz gondod.
Egyébként a jó dolog egy ilyen fás sok növényes akváriumban hogy a növények nagyon sok mindent kitakarnak amit nem is kell takarítani,mert nem látszik.
A gyeped meg nem is fog olyan ütemben növekedni mintha közvetlen kapná a fényt,így kezelhetőbb lesz.
Úgy hogy +1 szavazat az első elképzelésre.
Szóval valami ilyesmire gondoltam :
 

Attachments

  • IlrVmSDeo25jffngd8T-ny_vaicFfQo5q5bXoryMHvUi0FTPkhOAZtJQBWRkUzHFsSeijLwj094RD9Y6op=w1266-h642-no.jpg
    IlrVmSDeo25jffngd8T-ny_vaicFfQo5q5bXoryMHvUi0FTPkhOAZtJQBWRkUzHFsSeijLwj094RD9Y6op=w1266-h642-no.jpg
    199.6 KB · Megtekintések: 1
Nagyon tetszetős az első kép ezt épiteném tovább,de nézd meg Guan Hong Cai 2014 ben épitett akiját:) Természetesen China
Szerintem Vik előtudja kaparni;)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére