• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

Összeraktam a kamerát laptoppal, usttream-mel. Ezt tudja: Akvakertész on USTREAM: . Vissen (nem a szétszedésre ítélt akvárium a lényeg, hanem hogy van kép :))
@viktorlantos ha van rá igény, elvisszük. Akvárium elé/fölé lehet rakni, és akkor élő közvetítés :)
Webkameránál annyival jobb, hogy állványra lehet pakolni, zoomol, hangot is vesz. Hibája, hogy így olyan a minősége, mint egy webkamerának, 320x200. Ustream tárolni is tudja egy darabig, onnan le lehet tölteni.
Ezt most így hagyom úgy este 10-ig, addig el lehet dönteni, kell-e.
 
Nem tudom, hogyan is állunk, de holnap úgyis felétek járok, ha beférek, jönnék én is...

Srácok, ha beférek, nagyon mennék...
Köszi előre is:)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nem tudom, hogyan is állunk, de holnap úgyis felétek járok, ha beférek, jönnék én is...

Srácok, ha beférek, nagyon mennék...
Köszi előre is:)
Szia! Nekem sajna nem lesz jó, mert mást kell intéznem, úgyhogy átadom a helyem. Jó szórakozást, Pecás! :)
 
Szia! Nekem sajna nem lesz jó, mert mást kell intéznem, úgyhogy átadom a helyem. Jó szórakozást, Pecás!
Na már levert a víz hogy ez a 23. ai eseményre írtad :eek:,aztán most néztem hogy ez a holnapi :hungry:,ez van ha egymást érik a GA-s programok (y)
 
Na már levert a víz hogy ez a 23. ai eseményre írtad :eek:,aztán most néztem hogy ez a holnapi :hungry:,ez van ha egymást érik a GA-s programok (y)
Az egyelőre fix. ;) Erreis elengedett a párom, de a jövő héten lesz egy fix programom, ami miatt utaznim kell, és most szeretnék jó sokat itthon lenni. :) Tavaly már úgyis voltam berendezős workshopon. Bár ez most kicsit interaktívabbnak tűnik, ami miatt azért sajnálom. Ez van.
 
@viktorlantos nagyon sajnálom ,de munka miatt nem tudok holnap menni a rendezvényre.Olyan sok a meló ,hogy több felé kellene mennem,és már szétcseszeget mindenki.És ez az egy nap is sokat számít most,így szomorúan ,de át szeretném adni a helyem másnak.Az a helyzet ,hogy a meló fontos,mert ebből él az ember,így a hobbi másodlagos lehet mellette.Mondanom sem kell hogy szétvet az ideg,de ez van.A jövő hétből viszont nem engedek,ott leszek ha fene -fenét eszik is.
 
Nagyon sajnálom hogy későn szólok, de kiderült hogy én sem tudom vállalni a rendezvényt, hiába szeretném. Felajánlom a helyemet, és jó szórakozást kívánok mindenkinek!
 
Back
Oldal tetejére