• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

Egy nagy kérdésem lenne!Szóval...Kivitelezhető-e egy olyan dolog, hogy felvétel készüljön erről a rendezvényről.Tudom, hatalmas kérés, talán megvalósíthatatlan is, ezt nem tudom.De szerintem nem csak én örülnék egy olyan vágatlan videónak, ami végig kíséri az eseményeket, amiben látjuk mit hogyan kell csinálni, amiben átélhetjük azt a fantasztikus hangolatot, ami ott uralkodik.Bizonyára sokan vagyunk akik nem tudunk eljutni, vagy a távolság, vagy valami más miatt.
 
Nekünk van egy "kamu gopronk" itthon, tapadókoronggal, vízálló tokkal :D Be lehetne tappantani az akváriumba valahol fölülre, és felvenné az eseményeket. A képminősége ugyan olyan jó mint a GoPro-é.
 
Nekünk van egy "kamu gopronk" itthon, tapadókoronggal, vízálló tokkal :D Be lehetne tappantani az akváriumba valahol fölülre, és felvenné az eseményeket. A képminősége ugyan olyan jó mint a GoPro-é.

Vagy még egyedibb lenne, ha egy másik akváriumból néznénk ha már vízálló :)
 
Srácok, úgy néz ki, hogy 80% hogy nem tudok menni, így átadnám a helyem valakinek, remélem még nem késő. Jó szórakozást, nagyon sajnálom, hogy nem tudok menni, bízom benne hogy a következőre ráérek!
 
Látom, hogy stau is lesz a scapeben.

@viktorlantos , ha gondolod, akkor ebből a "kis" csomagból tudok elvinni. amúgy is szét lesz szedve napokon belül:
CAM00143.jpg


Vagy ha bármi egyébre szükség van, akkor szóljatok.
Már várom nagyon! :)
 
Látom, hogy stau is lesz a scapeben.
@viktorlantos , ha gondolod, akkor ebből a "kis" csomagból tudok elvinni. amúgy is szét lesz szedve napokon belül:

Kedves tőled, köszönöm. De már berendeltem a zseléseket, talán könnyebb lesz dolgozni a kis növényekkel főleg az elején.
Azért köszi (y)
 
Kedves tőled, köszönöm. De már berendeltem a zseléseket, talán könnyebb lesz dolgozni a kis növényekkel főleg az elején.
Azért köszi (y)

Ok, sejtettem, hogy ezt válaszolod, de gondoltam egy próbát megér. Nem tudom mit kezdek majd ezzel a két gyerekfejnyi stauval. :)
 
Van egy nem mai darab, de még jól működő panasonic kamerám állvánnyal és néhány kazettával. Ha van rá igény, akkor tudom rögzíteni, csak mire megvágjuk az anyagot sok-sok idő, mert mondjuk 4-5 órányi építést kevesen néznének meg, főleg hogy mondjuk 1 órán át mosogatjuk a növények gyökerét... :) Csak egy konnektor kell hozzá, meg néha kézbe venni ha valami mást akarunk felvenni. Pl engem a profik műveletei nagyon érdekelnének és azt érdemes volna rögzíteni, nem a kezdők (gondolok magamra) bénázásait.

Elvigyük a média cuccost?
 
Meg lehet azt nézni, csak nem egyszerre.Én pont egy ilyen 4-5órás videóra lennék vevő ;) Ami minden trükkött, tudást magában foglal.
 
Back
Oldal tetejére