• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

Én a megvágott anyagra szavazok. Túl sok apró dolgot lesz rengeteg üresben futással. Annak nem látom értelmét, hogy a többség belepörget majd a youtubeon :)

Nálam lesz egy kamera de én alkalmanként fogom használni. A végén megvágom és GATV/Youtube program lesz belőle.
Ha van valakinek GoPRo vagy hasonló azt még bevethetjük.

5-6 órás anyagot azért regeteg meló átnézni. De ez olyan mint a fotó. Ha nincs utómunka kevesebb az élvezeti értéke.
 
Van némi Ludwigia arcuata feleslegem, nem kéne bele valahova?

Matyi kérdezned sem kell :) JÖJJÖN az az arcuata! :)
Nem fogunk foggal körömmel ragaszkodni a pontos ültetéshez, ezért pl a vörös növények helyére jelenleg több jelentkező is van.
Macrandra, Indica, Rotundifolia, és akkor Arcuata kisasszony is :)

Ezek közül Indica és Arcuata talán egy picit több fényt kíván. A másik kettő szerényebb. De nem ijedünk meg.
 
Ez egyébként ott a sarokban lévő köves 90-es ugye? Ez esetben azon nem gondolkodtatok esetleg el -az előző workshopok tanulságaként- hogy az építés idejére a helyiség középre kerüljön? Én itthon tologattam már a sajátomat egyedül is, nem nagy mutatvány, de sokat dobna az esemény hangulatán;)

Ha ez már megoldott, vagy megoldhatatlan akkor nem szóltam:muted:
 
Ez egyébként ott a sarokban lévő köves 90-es ugye? Ez esetben azon nem gondolkodtatok esetleg el -az előző workshopok tanulságaként- hogy az építés idejére a helyiség középre kerüljön? Én itthon tologattam már a sajátomat egyedül is, nem nagy mutatvány, de sokat dobna az esemény hangulatán;)

Ha ez már megoldott, vagy megoldhatatlan akkor nem szóltam:muted:

Középre lesz húzva természetesen. (y)
 
Egyébként, hogy mennyire igaz, hogy néha a legendák is hibáznak :) itt vagyok én.... :p
Igaz ez a sztori még egy picit régebbi, de a lényeg, hogy amikor elkezdtem csinálni a TV-hez a logo insertet betettem egy vízjeles hangsávot. Majd miután jó sokáig nézegettem és más dolgokkal is kellett foglalkozni, elfelejtettem a nevét az anyagnak....
Annyira nem baj, de azért mégis..... most nem csak zenét kereshetek újra, de az animációt is hozzá kell igazítani :)

 
Sziasztok!

Sajnos úgy hozta a sors, hogy mégsem tudok ott lenni szombaton, így a helyemet átadom annak aki gyorsabban jelentkezik ;).
Jó szórakozást!
 
Irónia a dologban, hogy megkért hozzam el a rendelését, csak kérdés, hogy hely, vagy időhiány miatt nem tudott jelentkezni, telefonszáma azt hiszem nincs meg.
Nem baj @Victor majd 23.-án elhozom ami kell mert oda befértem :D

Várjuk várjuk
Mennék Én most is de sajna egy privát munka hátráltat amit ezen a hétvégén muszáj volt bevállalnom hogy 23. án ott lehessek veletek.
De köszönöm az invitálást jól esik (y)
 
Sajna nekem meg technikai dolgok jöttek közbe, valami nagyon elkezdett zörögni a kocsi alatt, lehet ,kezdi megadni magát a kipufogórendszer, nem örülnék ha az M7-esen elhagynák valamit (egyszer már megtörtént, hogy elhagytam a hátsó dobot :))
Akkor van még egy hely, le lehet rá csapni ;)
 
Ha lesz még üresedés, akkor azt én potolnám.

Gyere.

Ha van még 1-2 ember ne várjon üresedésre. Ugyan az idő elég rossz, de van 2 szintünk és nem félünk használni.
Majd egy egyik fele a csapatnak fent előkészít a másik lent. Székeket kivágjuk.

Egyedül a kőfejtők fognak ázni ha továbbra is esik az eső, de ők azért kőfejtők mert piszok kemények :):D
 
Back
Oldal tetejére