• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

viktorlantos

Alapító
Admin
Nem múlhat el a nyár egy jó kis berendezős workshop nélkül. :)

Ezért aug 16-án szombaton 1 órától várunk szeretettel mindenkit aki részt szeretne venni egy közös berendezős eseményen.

Hardscape fun by viktorlantos, on Flickr

A workshopon berendezünk egy 180 literes akváriumot, de hogy csavarjunk egy kicsit, 2 módon történhet mindez:

- Profi rákészülős
Reprodukálunk egy korábbi csodát az elérhető eszközökkel, dekor és növényválasztékkal. Szokták mondani, hogy az ismétlés a tudás anyja. Egyáltalán nem könnyű visszahozni egy épített akváriumot. Minden ilyen építés közben rengeteget tanul az ember, így biztosan mi is gazdagabban zárjuk majd a napot tapasztalat terén.

- Ad hoc véletlenszerű
A másik út az, hogy a jelen lévők megszavazzák milyen akvárium épüljön ott helyben. Ezt pedig közösen összerakjuk. Ennek az építésnek az instant hatása az izgalmas. De a cél, hogy bebizonyítsuk, komolyabb rákészülés nélkül is lehet csodákat építeni. A workshop végére formát önt majd amit közösen megálmodunk.

A workshopra max 20 ember jelentkezhet.

A jelentkezők aug 9-ig dönthetik el itt a topikban, melyik építést látnák szívesebben. Így 1 hetünk marad a szervezésre, hogy rá tudjunk készülni.

Mindkét esetben aktív részvételre számítunk, így olyan jöjjön, aki szeret legózni :)

Kaja pia lesz. Ledér csajok csak azért nem, mert könnyen elterelik a figyelmet az alkotásról :)

Azért építő lányokat szívesen látunk :)
 
de kár, hogy egymás utáni három hétvége... az tuti, hogy már tartós tejet nem kéne vegyek, ha mindháromra vagy akár csak kettőre elmennék. szóval marad az iwagumi.
 
Nyomtam egy igent, kedden tudom csak 100%-ra mondani, időben írok, ha nem tudok menni. (költözés)
 
Nekem még mindig a legnagyobb kedvencem Farkas Balázs tavalyi sivatagosa, én azt látnám szívesen újra :) Szóval az én szavazatom ez lenne:
1393658_666562996694706_1623219023_n.jpg
 
Terveztük a hónapban, hogy elmegyünk hozzátok bevásárolni. Akkor most összeköthetnénk a kellemeset a hasznossal. De velem jönne a párom és a nagylányom is. Akkor az most 3 fő? Mert nem hagyom kinn őket a bolt előtt!
 
Nekem még mindig a legnagyobb kedvencem Farkas Balázs tavalyi sivatagosa, én azt látnám szívesen újra :) Szóval az én szavazatom ez lenne:
1393658_666562996694706_1623219023_n.jpg
Amit megláttam és elolvastam Viktor írását a topic elején,nekem is @keymaker akváriuma ugrott be elsőként:)Telitalálat.(y)
 
Öööö ok szóval nem a saját akváriumainkat szeretnénk újra építeni :)
A végeredményben egy új berendezés lesz a boltban. Ezért fontos, hogy a boltban eddig még látott akvárium szülessen. :)

Nézegethetjük ezt is:
Aquascaping worldwide on Pinterest

A méret 90x45x45. Tehát ilyen arányú és formájú akváriumot nézzetek. Egy 180-as berendezése torz lenne amikor elkészül :)
 
Hát, akkor ha már sivatagos nem lehet :(, akkor én valami ilyesmit látnék szívesen:

Vagy valami "vízeséses":
8d8636b4baf7c70bd617fb05c546cfdc.jpg


Vagy egy sétálóutas de egy kis csavarral, nem a szokványos megszokottat:
58ffdc2ce95c21b620c6b36ad484f130.jpg


Vagy valami ehhez hasonló erdő, az erdősek közül ez fogott meg eddig a legjobban, de nem tudnám megmondani miért, de ez másabb mint amiket csinálni szoktak:
3c8dccedccfbd89b1fe38e57e91919fa.jpg


Vaaaagy ezt a három igényt kombinálva valami nagyon ütőset látnék szívesen :)
 
Sziasztok! Olyat lehet, hogy családdal csak kibickedni elmenni egy kicsit? Tegnap voltunk kint a boltban és oda volt mindenki.
 
Hát, akkor ha már sivatagos nem lehet :(, akkor én valami ilyesmit látnék szívesen:

Vagy valami "vízeséses":
8d8636b4baf7c70bd617fb05c546cfdc.jpg


Vagy egy sétálóutas de egy kis csavarral, nem a szokványos megszokottat:
58ffdc2ce95c21b620c6b36ad484f130.jpg


Vagy valami ehhez hasonló erdő, az erdősek közül ez fogott meg eddig a legjobban, de nem tudnám megmondani miért, de ez másabb mint amiket csinálni szoktak:
3c8dccedccfbd89b1fe38e57e91919fa.jpg


Vaaaagy ezt a három igényt kombinálva valami nagyon ütőset látnék szívesen :)


Ez már az én világom. Ilyesmi berendezés tetszene.:)
 
Ez már az én világom. Ilyesmi berendezés tetszene.:)

Valami hasonlóan közepes fényű dolog működhet is. Solar 150W lesz felette.
Szóval extrém vörös stemes őrületet máskor.

De a fentiek közül egyik sem ilyen. Még Stu Worall akváriuma is 150-es Solarral ment

58ffdc2ce95c21b620c6b36ad484f130.jpg
 
Terveztük a hónapban, hogy elmegyünk hozzátok bevásárolni. Akkor most összeköthetnénk a kellemeset a hasznossal. De velem jönne a párom és a nagylányom is. Akkor az most 3 fő? Mert nem hagyom kinn őket a bolt előtt!

Kérlek, @viktorlantos , megírnád, hogy így jó-e? Mert lassan betelik a létszám!:)
 
Back
Oldal tetejére