• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. May 18 ] ELOS Workshop (Törökbálint)

Lehetne bográcsozni is. Tudok vinni bográcsot és háromlábat és főzési tudomány is akad :) Fa meg mindig van ott a fal tövében. Gulyás redmoorfával igazi különlegesség lehetne :p
Birkapörkölt,bajai halászlé,utána babgulyás. Már meg is van a háromfogásos ebéd.Italok sör,sör,sör...:p
Utána Balázs garantáltan nem tudja felemelni a csipeszt.:D
 
Sok-sok elefánt egy zsúfolt porcelán boltban :ROFLMAO:

Ne is mond! Ott áltam az ADA Aquasky lámpák mögött. Folyamatosan azt figyeltem, hogy nehogy leverjem mind a kettőt. Mert láttam már, hogy milyen könnyedén kibillenthetőek :)
 
Birkapörkölt,bajai halászlé,utána babgulyás. Már meg is van a háromfogásos ebéd.Italok sör,sör,sör...:p
Utána Balázs garantáltan nem tudja felemelni a csipeszt.:D

Ez azért így erős lenne, de mindegyik elkészítése menne. Alföldi embernek ez a vérében van, főleg ha Baján született :p
 
Talachival kötöztük az ADA bemutatón a tridenteket, most is szívesen besegítek ha van rá igény. ;)
Én jó ötletnek tartom ha egy kicsit interaktívabb a dolog, lehet, hogy akadnak jó technikák amik már valakinél beváltak vagy még nem ismerik. pl a kötözés, hálózás, ragasztás különböző anyagai, fogásai, technikája. De ez lehet egy másik előadás is.:)
 
Ha ilyen komolyabb buli van készülőben szóljatok nyugodtan ha kell segíteni valamit. Ha meg vinni kell valamit az sem baj. Szóljatok bátran:)
 
Már évadzáró ?
Sajna én nem megyek iwagumira mert halakat kergetek három napig egy tavon. Ígérem kíméletesen mindet visszaengedem és nem eszem meg. Szóval így megúszom a máglyát :p De azért sajnálom is :cry:
 
Ha ilyen komolyabb buli van készülőben szóljatok nyugodtan ha kell segíteni valamit. Ha meg vinni kell valamit az sem baj. Szóljatok bátran:)

A nyár előtti utolsó bulit mindenképp szeretnénk emlékezetessé tenni. Na de nem offolom az ELOS workshop buliját.

Jut eszembe ELOS. Rövid az eszem, ha elfelejteném, mindenképp szóljatok, hogy a program elején legyen egy gyors bemutatkozó. Hogyan ismerhetjük a fórumról pl. :)
 
Használjátok az ELOS kajákat? Vannak bontva, amiket meg lehetne skubizni?
Az ADA bemutatón is mire észbe kaptam eldugtátok a Power Sand táptalajt :(
 
Használjátok az ELOS kajákat? Vannak bontva, amiket meg lehetne skubizni?
Az ADA bemutatón is mire észbe kaptam eldugtátok a Power Sand táptalajt :(

4 fajtával etetünk a boltban. Ezekből fél kg-os kiszerelésből dobáljuk a halacsoknak. Így jelenleg ADA AP Gold és ELOS kajákat kapnak a nálunk állomásozó egyedek. :)

A boltban meg tudod nézni az SV0, SV1 és SV2 SVD2 tápokat.
SV0 megy minden kis halnak zöld neon és társai, amanda stb
SV1, SV2, SVD2 pedig a nagyobb termetű halaknak törpe sügik, paradicsomhal, puntius stb.

A workshopon szóljatok nyugodtan ha valamit meg szeretnétek nézni.
 
Back
Oldal tetejére