• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

2011 AGA Aquascaping Contest

attibva said:
Gyerekek, hogy mi történt ma este velem... Személyesen a nagy Eric Olson-tól kaptam e-mailt, hogy a nevezésemet véglegesítették, és elfogadták a fotók nyílvánosságra hozatalát jóváhagyó nyilatkozatom! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: Személyesen kívánt sok szerencsét nekem! :D
Én meg kettőt, kaptam, lehet hogy biztosra ment!! :lol: :cool: ;)
 
inadsz said:
Ha nem késnek megint :cool:
Pedig most a nevezők között rekord mennyiség futott be ;) , szóval tuti késni fognak! :(
Kíváncsi vagyok hogy hogyan végeznek a magyar akik, mert van pár aki ami az AGA-n debütál elsőnek. ;)
 
Az AGA és HAC között időben is sokat fejlődtek az akik, így érdekes lesz látni, hogy a fejlődés hogyan jelenik majd meg a helyezésekben!
 
attibva said:
Az AGA és HAC között időben is sokat fejlődtek az akik, így érdekes lesz látni, hogy a fejlődés hogyan jelenik majd meg a helyezésekben!

megmondom. mindent elvisznek a CAU-s és maláj srácok :lol:
nekünk valószínűleg a kommentek jutnak, de már ez is valami. alig várom, hogy lássunk valamit a nevezésekből :thumbup:
 
viktorlantos said:
megmondom. mindent elvisznek a CAU-s és maláj srácok :lol:
S ez tényleg így lesz, hisz ők profik, ez náluk már természetes. :cool: ;)
 
Akkor finomítom a hozzászólásom:

Hogyan változik az akváriumok megítélése! :D
AGA-n én is arra vagyok csak kíváncsi, hogy a zsűri milyen véleményt biggyeszt majd a magyar aksik mellé!
De nagyon várom már, hogy a HAC-on milyen rejtett kincsek bukkanak majd fel! ;)
 
Dobtam egy mailt az AGA stábjának, hogy hogyan állnak a zsűrizéssel :mrgreen: Úgy néz ki, hogy nem csúsznak, úgyhogy 18-án eredményhírdetés! :clap: :clap:
 
attibva said:
Dobtam egy mailt az AGA stábjának, hogy hogyan állnak a zsűrizéssel :mrgreen: Úgy néz ki, hogy nem csúsznak, úgyhogy 18-án eredményhírdetés! :clap: :clap:
Milyen furfangos vagy, mennyit ajánlottál hogy meg nyerd legalább a BEST OF SHOW címet amit a bírák döntenek el együtt közösen!!!!????????? :lol: :cool: ;)
 
Drága mulatság lesz ez nekem, mert azért minden héten kirepülni, hogy ledolgozzam.. :lol:
 
attibva said:
Már csak egy nap!!! :clap:
Igen,alig várom hogy kihirdessék,hogy én lettem a 1282838888888-ik helyezett :lol:
Vagy itt nem úgy van mint a IAPLC-n?! :(
 
viktorlantos said:
Goldman said:
attibva said:
Már csak egy nap!!! :clap:
Igen,alig várom hogy kihirdessék,hogy én lettem a 1282838888888-ik helyezett :lol:
Vagy itt nem úgy van mint a IAPLC-n?! :(

Csak 1,2,3 és best of show díj van ;)
De majd a H.A.C-on nem csak 1,2,3 lesz, hanem 1,2,3......- 66!! :lol:
Amúgy az AGA Contest-en én a bírák kommentjeire vagyok igazán kíváncsi, a mezőny nagyon erős, így nem sok esély van dobogós helyen végezni, de a remény hal meg utoljára!! ;) :cool:
 
Persze,persze,olvastam is Karen Randall nyilatkozta valahol hogy itt konnyebb neki,mert az elso tiz kell meglegyen aztan mar a pontok dontik el az 1,2,3-ik helyezest.En megis kivancsi lennek arr (azert is hoztam fel az a kerdojeles,felkiatojeles mondatot)hogy vajon tavaly,az aga oldalan miert tettek kulombozo darabszamu kepet a kategoriakon belul,vajon itt valamilyen szazalekszamitas van?Tehat a bitopoknal,paludariumoknal alig van 10 alatt(osszesen az 1,2,3-asokkal egyutt),mig a kis akiknal meg tobb tiz aki van,lehet hogy eldontottek hogy az osszes jelentkezo kozul foltesznek mondjuk 1-2%-ot?
Hogy az 1,2,3-ik helyezesek miert nincsenek elol es sorban,az tiszta sor :) ,mert nem abc,vagy helyezes,hanem liter alapjan toltottek fel oket az oldalra.
 
Nem is gondolnád milyen egyszerű :) Ennyi paludárium lett nevezve ;)
 
De jó lenne egy kis magyar siker ezen a versenyen is! Mondjuk a nevezések alapján most picit keményebb lesz a dolog.
Aki a legjobb lesz idén, megkapja az AGAMANUS címet :lol:
 
Eljött az "amerikai" igazság pillanata: :D

http://showcase.aquatic-gardeners.org/2011/

Minden magyar induló kollégának gratulálok!!!! :clap: :clap: Ahogy olvasom az aksiaink kommentjeit, kaptunk azért elismerő szavakat is, és persze kritikákat is.

NEm meglepő, hogy a távolkeleti vonal vitte a serlegek többségét.. ;)

JAh és egy szerb szomszéd vitte el a 2. helyet a 60-120 kategóriában! Gratula érte, de őszintén megmondom, ezt SEM nagyon értettem...

Biotóp kategóriát egy román kolléga vitte! (afrikai sügéres hátteremmel egyébként azt mondhatom, hogy le a kalappal, tényleg természetes hatású)

NAh de böngésszétek őket, aztán kidumáljuk :mrgreen:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére