• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

2011 AGA Aquascaping Contest

viktorlantos

Alapító
Admin
A verseny idén is elindult!

http://showcase.aquatic-gardeners.org/2011.cgi

bumper2011.jpg


Nevezési határidő szeptember 25!
November 18-án jelentik be a nyerteseket.

Idén fontos újdonság, hogy INGYENES a nevezés!

Remélem sok magyar akváriumot látunk majd a mezőnyben. :angel: :thumbup:
 
Most nézem, hogy a határidő majdnem 3 hónap még! Ennyi idő alatt egy új akváriumot is be lehet indítani.

Szerintem akik IAPLC-re neveztek automatikusan ide is bedobhatják műveiket. Illetve azok, akik az ADA versenyre nem készültek el, most lehetőségük van részt venni az AGA-n.

Csak emlékeztetőnek a Japán versenyre 19 akváriummal neveztünk:

Magyar IAPLC nevezések:

1. Viktor ID:11208 Fly above the giant cliff (Viktorlantos)
2. Balázs ID:11028 Remotest Point of Land (Keymaker)
3. Hunor ID: 12089 (Orpheus)
4. Tibi: ID: 11137 Path In The Forest (Cecska)
5. Atti76 ID: 11226 Cydonia
6. Kisszsu ID: 11207
7. Ambalaj ID: 11383
8. Istvan.Fazekas ID: 11428
9. Talachi ID: 11671
10. KaZe ID: 11764 Slow Motion
11. Hugo ID:11807
12. Tomi ID:12048
13. Schruz ID:
14. Hupika ID:11572
15. Néder Attila ID:11524 Forgotten Shore (Nigro)
16. Dani ID:11414 Green Paradise (Inadsz)
17. GA ID:11530 Fern Forest Trails
18. Baropeter ID:11789
19. Szilágyi Gábor (Konen)

Mutassuk meg magunkat az Amerikai oldalon is! ;)
 
attibva said:
Vagy rágyúrhatnak a "nemrégiben" elindított akváriumra :mrgreen:

Ahogy mondod ;) :thumbup:

Az AGA versenynél egyébként kifejezett hagyománya van a nano és kis méretű akiknak. Ezért a te átalakított akváriumodat is megpörgetném náluk. :angel:
 
Srácok, kellene egy kis segítség!!

One Entry Information Form per entry (maximum 3 entries per entrant)

Jól értelmezem, hogy 3 akváriummal is lehet nevezni?????? :eek: :cool:
 
Közben gondoltam kimásolom a verseny hivatalos közleményét.

The Aquatic Gardeners Association is proud to announce our 12th International Aquascaping Contest!! This event is an opportunity for all aquascapers, from the beginner hobbyist to the professional, to display and share their art with others around the world.

New this year: In an effort to stimulate worldwide economic recovery, there will be NO ENTRY FEE for 2011!

All that is required are 1 - 5 photos of your aquarium, a simple entry form, and a signed photo release. You can enter entirely online. We will display all entries permanently on the AGA's web site. You can also choose to have your tank entered in the 2012 Aqua Design Amano contest at the same time.

Winners will receive ribbons and cash awards.
Closing date for entries: September 25
Winners announced: November 18
This contest just keeps growing and growing and growing! So fluff the plants, snap those photos, and enter your aquascape in the AGA contest to share with aquatic gardeners and artists around the world!

We'd like to thank Jen Williams for the beautiful graphics and the advertisement for The Aquatic Gardener.

We are recruiting volunteers to help with online promotion of the contest. If you regularly visit forums or aquarium-related Facebook pages, and can spend an hour posting online, please contact cheryl @ dustyuniverse.com. Also, if you have a blog or web site, please download a web banner and link. This contest cannot be a success without folks who contribute a little of their time and effort.

Also, if you or your company is interested in sponsoring the AGA aquascaping contest, we would be grateful for donations to offset the cost of the cash awards, which are numerous. Sponsors have their company logo and web site link printed in The Aquatic Gardener and featured prominently on the AGA showcase web site.

Please e-mail us if you need more information. Contest Technical Coordinator Erik Olson (erik @ thekrib.com) is happy to answer any questions about the web site or electronic entry process. For general questions, please contact Cheryl @ dustyuniverse.com.

Good Luck and Happy 'Scaping!

Cheryl Rogers
AGA Contest Chair
 
Örömmel jelenthetem, hogy áldozatos hétvégi fényképlövészet után (kb. 300 kép) tegnap éjszaka 154-es rajtszámmal beregisztráltam az akvát! :thumbup: A képek maximalizálása megkötötte a kezem, hogy csak a legjobban skerült 5-öt tegyem fel, de nagyjából sikerült leválogatnom őket. Fotózáskor kisebbfajta őrület volt az akvárium körül (fekete karton fölülre, szűrő, DC ki, világítás bepozícionál (fa miatt nme egyszerű) + hajszárítózás.. :twisted: ) Egy gondom volt, mégpedig a Galaxyk kezelése :) Aki egyhelyben álló, vagy rajban úszó halakat akar, az felejtse el ezeket a törpéket :lol: képtelenség!!! :twisted: Úgyhogy ha ez le is von a projekt összeértékéből, de sajnos csak önálló indivídumokkal teli környezetet tudtam fényképre vetni :D (Remélem ez nem veti sokkal visszább a pályázat összértékét). :wave: Nah majd meglássuk! ;)
 
attibva said:
Örömmel jelenthetem, hogy áldozatos hétvégi fényképlövészet után (kb. 300 kép) tegnap éjszaka 154-es rajtszámmal beregisztráltam az akvát! :thumbup: A képek maximalizálása megkötötte a kezem, hogy csak a legjobban skerült 5-öt tegyem fel, de nagyjából sikerült leválogatnom őket. Fotózáskor kisebbfajta őrület volt az akvárium körül (fekete karton fölülre, szűrő, DC ki, világítás bepozícionál (fa miatt nme egyszerű) + hajszárítózás.. :twisted: ) Egy gondom volt, mégpedig a Galaxyk kezelése :) Aki egyhelyben álló, vagy rajban úszó halakat akar, az felejtse el ezeket a törpéket :lol: képtelenség!!! :twisted: Úgyhogy ha ez le is von a projekt összeértékéből, de sajnos csak önálló indivídumokkal teli környezetet tudtam fényképre vetni :D (Remélem ez nem veti sokkal visszább a pályázat összértékét). :wave: Nah majd meglássuk! ;)
Na végre akkor szombaton a fényképezéssel és a dumcsival hatottam rád valamelyest, hogy bedobtad az AGA-ra. :lol: :thumbup: ;)
Ha másért nem is, a verseny szellem és a bírák általi vélemény miatt is érdemes indulni e nemzetközi versenyen.
Azért valamit mutass főnök, most te jössz!! :lol:
 
Helyes skacok toljátok az akikat. Fotót nzugodtan lehet mutogatni ez nem az ADA verseny itt nem harapják le a fejed.
Szóval ha nem titok egy kis ízelítőt mindenki bedobhat. ;)

Az elkészült fotók pedig jöhetnek majd a HAC-ra is. :angel: :thumbup:
 
HAC-ra remélem sikerül majd egy még "érettebbé" tenni az akit, akkor majd mindenféleképpen új képeket lövök! :thumbup:
 
Gyerekek, hogy mi történt ma este velem... Személyesen a nagy Eric Olson-tól kaptam e-mailt, hogy a nevezésemet véglegesítették, és elfogadták a fotók nyílvánosságra hozatalát jóváhagyó nyilatkozatom! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: Személyesen kívánt sok szerencsét nekem! :D

ui: Eric Olson egy önkéntes technikai szaki :lol:
 
Atti nem semmi, azért hihetetlen, hogy micsoda kapacitása van, hogy velünk külön levelezik! :D Mégis csak tudunk valamit.. :mrgreen: :mrgreen:
Egyébként így annál nagyobb lesz a megmérettetés! ;)
 
Szerintem rendezzünk be az üvegállványon lévő akváriumot a boltban.
Aztán csinálhatnánk fényképezős hétvégét, aztán mennyünk ki a TerraPlázára, aztán kicsit legyünk a szeretteinkkel is, és már itt is a november.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére