• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Indulsz az AGA versenyen?

  • Igen ott a helyem!

    Votes: 14 63.6%
  • Még nem tudom

    Votes: 5 22.7%
  • Idén kihagyom

    Votes: 3 13.6%

  • Total voters
    22
Mintha múlt évben is az lett volna, hogy sok megjegyzést utólag tettek be az akváriumokhoz.
Lehet most is ez jön. Bár elég energiazabáló meló az tuti.
 
Jobb, ha kiesel az előszelektálásnál, és oda se kerül az akvád a bírákhoz, hanem csak kapsz ex-has valami helyezést? :D Bár lehet, hogy az aga is így működik, nem tudom.
Bízom benne hogy nem így működik :)
Az első tízben ezzel azt akváriummal sosem leszek bent, de kellenek a "sokadikak" is:rolleyes:
 
Bízom benne hogy nem így működik :)
Az első tízben ezzel azt akváriummal sosem leszek bent, de kellenek a "sokadikak" is:rolleyes:

Pedig így működnek a nagy, nemzetközi versenyek, hidd el. ;) Nem konteó, nem kitaláció. :D Nem látja az akváriumok javát a pontozó bírók többsége, csak egy szűkebb kör. Aztán, hogy ők csak végigtekerik a thumbnail-eket, vagy rá is nagyítanak a képre, az már passz.
 
Pedig így működnek a nagy, nemzetközi versenyek, hidd el. ;) Nem konteó, nem kitaláció. :D Nem látja az akváriumok javát a pontozó bírók többsége, csak egy szűkebb kör. Aztán, hogy ők csak végigtekerik a thumbnail-eket, vagy rá is nagyítanak a képre, az már passz.
Akkor úgy látom sok értelme nincs neveznem a továbbiakban, köszönöm [emoji17]

Tapatalkkal küldve az én LG-H340n eszközömről
 
Ez azért attól függ, hogy mi a célod. ;)
Ahogy feljebb már leírtam, hogy 1000 résztvevőből 999 vagy 1000-ik vagyok. AGA-na ezt úgy látom nem tudom meg... viszont ha a többi versenyen is az van amit leírtál akkor nem sok értelmét látom részemről a részvételnek.
 
Back
Oldal tetejére