• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

112L classic

De helyes kis virágok!
Szép munka volt!
Biztos megvannak már a terveid a következőhöz, már csak az én jókívánságaim hiányoztak hozzá!:)
 
Szenzációs virágzó Bonsai-od(y)
Gondolom a következő berendezésben is lesz helye.
Köszi.Ma vettem észre a virágokat.A bimbókat már korábban kiszurtam,de nem voltam benne biztos,hogy az e..:rolleyes:
Az az igazság,hogy nem terveztem bele mint ahogy ebbe se és még is itt van:Dde most komolyan nem terveztem bele.Mondjuk az emers virágbomba egy tálban biztos szépséges lenne:)
 
Köszi.Ma vettem észre a virágokat.A bimbókat már korábban kiszurtam,de nem voltam benne biztos,hogy az e..:rolleyes:
Az az igazság,hogy nem terveztem bele mint ahogy ebbe se és még is itt van:Dde most komolyan nem terveztem bele.Mondjuk az emers virágbomba egy tálban biztos szépséges lenne:)
Ha nem lesz helye, akkor az én Wabi tálam vevő lenne rá;)
 
Az egyik kedvenc aksim a fórumon, sok sikert az újraindításhoz!(y) A bonsai-od már rég óta nagyon tetszik, de így virágokkal... nagyon:cool:!
 
Kedves Adminok!Szeretném áthelyeztetni a naplóm a befejezett akváriumok topba.Köszönöm..:)
 
egy pár foto az utolsó pillanatokról.
8244075469_dd6c089949_c.jpg


még szerencse,hogy imádom a savanyú gumicukrot:p
8245142302_8a95cacef4_z.jpg

+1 vödör
a bal első sarokban az amannia bonsai bokor alatt kb.egy ujjnyi mulm gyült össze az idő folyamán és alga sehol..kop..kop..:)
8244075907_7cdb8862fe_c.jpg


8244076345_6c370239f2_z.jpg
 
Az Amazonia tökéletesen megtartotta a formáját.Nagyon bevált!(y)
A parvula gyepet nagy munka volt megtisztítani kiszedés után, mert tele nőtte a karácsonymoha.
 
Ez az aki is nagyon tetszett, kíváncsi is vagyok a folytatásra, főleg ilyen felvezetők után :)
 
Back
Oldal tetejére