• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Path of Progress

viszont ennél egy kicsit jobb képet azért megérdemelne :) vagy csak nem akartad szivatni @inadsz kollegát a maga zöldesen homályló hátsó ágaival? :))
 
Szép lett a fotó meg az akvárium is. (y)

Mindig kell valami egyedi dolog amitől egy akvárium más lesz. Nálad ez a középső nagy sziklás völgy az ami egyedivé teszi és persze a kövek szuper texturája és az akváriumhoz ritkábban választott háttér.

De...engem ezek az egyedi dolgok időnként zavarnak. Ha x alkalomból többségében úgy térek vissza a fotóhoz, hogy valami ott hiányzik, valami birizgál, akkor nem tudom elhessegetni a gondolatot :)

A kérdés az, hogy miért zavar ez a valami? És ha teszünk ellene, akkor belesimul az akvárium a hasonló sziklás építményekbe?
Másik oldalról pedig pont a harmónia az ami természetessé tesz egy építményt. Ha valami zavar benne, akkor hiányérzet van. Dilemma :)

5 perc PS csak gondolatindítónak a fenti agymenésemhez.

Mi lenne ha ezt a halott völgyet (ahol a fű se nő :) ) picit élőbbé varázsolnád? Nem így ahogy a lenti képen, de az élet szikrája azért megjelenik a skiccben :)

Szerintem az a jó a layoutban, hogy még mindig lehet tovább finomítani. Kipróbálhatsz még 1-2 dolgot mielőtt megméretteted az ázsiai arcok között.

tomi.gif
 
Utoljára módosított:
Jah és a sarkok sötétsége nekem picit összenyomja az akváriumot. Bekeretezi. Pedig ez egy szép táj, nem egy dobozba zárt makett. Próbáld meg úgy is fotózni, hogy a sarkok is kapjanak fényt kicsit. Vagy nem :)
 
Most jövök rá, ide be se írtam. Azért az utókornak bejegyezzük: HAC 2016 - 4. hely

Nem mondom, hogy kicsit sem bosszant, hogy nem lett meg a TOP3, de érzem, mennyit fejlődtem az elmúlt egy-két évben, hatalmas előrelépés ez nekem.

Most jöhet az utolsó nagy roham, nyírtam egyet a HC-n, úgy látszik még egyszer feléled, IAPLC fotó, aztán ki tudja.
 
Most jövök rá, ide be se írtam. Azért az utókornak bejegyezzük: HAC 2016 - 4. hely

Nem mondom, hogy kicsit sem bosszant, hogy nem lett meg a TOP3, de érzem, mennyit fejlődtem az elmúlt egy-két évben, hatalmas előrelépés ez nekem.

Most jöhet az utolsó nagy roham, nyírtam egyet a HC-n, úgy látszik még egyszer feléled, IAPLC fotó, aztán ki tudja.
Tomi ne viccelj.Ilyen háttérrel nem is csoda.
Szerencsés vagy ,hogy a hobbid egyben a munkád is;)
 
Tomi ne viccelj.Ilyen háttérrel nem is csoda.
OBI-ban van ugyanilyen fehér dekorfólia.
Viccet félretéve persze, rengeteget számít, hogy mennyi inspiráció ér a mindennapokban a munkából kifolyólag, de ha nagyon akarnám, itthon is ugyanilyen szinten nyomon tudnám követni a hobbit. Nem hiszem, hogy bármivel is előrébb lennék, mint bárki más háttér szempontjából. Nyilván sokat beszélgetünk bent a többiekkel egy-két scape-ről, ami előre visz a hobbiban, de ez ugyanígy megtörténik sok vevővel.


Szerencsés vagy ,hogy a hobbid egyben a munkád is
Ez így igaz, nagy szerencse. Mindig olyan területen dolgoztam, amit szeretek csinálni, szétőrli az embert, ha utálja a munkáját, arra nincs szükségem.
 
Történt pár változás. Először is felszakadt a cuba nagy része elöl. Helyére sok helyen benőtt a crenata, az üres részekre elatine ment, remélem összejön belőle a gyep. Emellett bepakoltam még pár követ. Gyors telefonos kép van most csak, majd lesz rendes is.

16990288_10206435789132861_1426959183_o.jpg
 
Back
Oldal tetejére