• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Young and Old

Nem tudom hova tegyem a kis akváriumban történő dolgokat, de most épp az alábbi párbeszédet kaptam el a két afro-garnéla között:

- Mondja Kohn, szereti maga Grünt?
- Dehogyis szeretem!
- És azt, amilyen képeket tud csinálni az Iphone 4?
- Akkor már inkább a Grünt!

 
ha jól látom ez a hazai lily.Én is ezt használom és nagyon masszív darab.(y)
Igen, a Hazai (nem írhatom le a cég nevét, mert kimoderálják), és tényleg elég masszívnak tűnik. Nem akartam elhamarkodni, de most már több hete nem törtem el! Sajnos azt is hozzá kell tegyem, hogy ezerszer jobban működik a korábbi kézműves verzióhoz képest.
 
Na ezt a 18 oldalt is sikerült ma elolvasnom munka helyett, ihletet gyűjtve a következő projekthez.
A szövegen néha besírtam:D
Szép lett(y)
Ne hagy abba az írást, mert mától követem;), ha több időm lesz akkor lenaplózom az újat én is.
 
Nem tudom hova tegyem a kis akváriumban történő dolgokat, de most épp az alábbi párbeszédet kaptam el a két afro-garnéla között:

- Mondja Kohn, szereti maga Grünt?
- Dehogyis szeretem!
- És azt, amilyen képeket tud csinálni az Iphone 4?
- Akkor már inkább a Grünt!


Ezek nagyon kemény csávóóóók!!! :eek: De ne adj nekik több szoli zsetont! Igazi gengszterek!
 
az Easy Ferrotól lehet zavaros a víz?
most vizet cseréltem, és nebula prof 0-ás vas eredménye után a rendes tápozás után nyomtam 10 ml ferrót, amitől kicsit olyan mintha tejfölt oldottam volna fel az akváriumban. Ez normális?
 
A nagytesóra mindig kevesebb figyelem jut, ennyire elburjánzott szegény, azóta megnyírtam, de egyrészt nem tudtam teljesen, mert tartogatok növényeket leendő tulajaiknak, másrészt meg már nincs itt a rendes gép, szóval majd máskor lesz a helyreállított állapotokról is fotó :D

 
Végigolvastam a naplód és gratulálok az akváriumhoz. Fantasztikus!
Jó látni, hogy low tech-ben is van remény ;)
 
Igen, a Hazai (nem írhatom le a cég nevét, mert kimoderálják), és tényleg elég masszívnak tűnik. Nem akartam elhamarkodni, de most már több hete nem törtem el! Sajnos azt is hozzá kell tegyem, hogy ezerszer jobban működik a korábbi kézműves verzióhoz képest.
Esetleg megírnád üziben, ki az üvegfúvód? :whistle:
 
Back
Oldal tetejére