• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Young and Old

Takarítás, vízcsere, kissé csökkent az entrópia.
Kijött egy nagy adag növény.

Az a baj, hogy mióta RO víz van, azóta az RC/Sakurák nem érzik annyira jól magukat, pedig igyekszem 160-180 körüli TDS-re visszahozni a vizet
 
Mindkettő egy kicsit a keményebb vízben érzi jól magát. Vidd följebb egy kicsit a TDS-t és nézd meg, hogy reagálnak rá a növények és a garnélák. Aztán ki lehet sakkozni egy egyensúlyi állapotot.
 
Mindkettő egy kicsit a keményebb vízben érzi jól magát. Vidd följebb egy kicsit a TDS-t és nézd meg, hogy reagálnak rá a növények és a garnélák. Aztán ki lehet sakkozni egy egyensúlyi állapotot.
inkább szétszedem majd lassan :)
 
Eljött a vég :))

nagyon gondolkodom, hogy a merevítést kivehetem-e: 6mm-es az üveg, 80x40x35. Szerintetek?
 
Szerintem kiveheted, de inkább cseréld le egy átlátszó ragasztásúra, hacsak nem direkt fekete. :)
 
Szerintem kiveheted, de inkább cseréld le egy átlátszó ragasztásúra, hacsak nem direkt fekete. :)
na, ebben most az lesz a poén, már amennyiben ezen bárki tud kacagni, hogy a táptalajon kívül SEMMI új dolog nem kerül bele, a meglévő dolgokból fogok építkezni. Továbbra is low-tech!!

De ha valakinek van egy átlátszó ragasztású ilyesmi akváriuma, és szívesen elcserélné egy szép feketére, az írjon "jótét lélek" jeligére :D
 
Nekem van! :) De kicsit karcos vízköves 5-7 éve nem volt benne víz és kb 20 éves. :D
 
Back
Oldal tetejére