• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Watertown Fossils

Az előző adag amanonál a reggeli kávézás mellett mindig bedugtam az ujjam, és mindig volt, aki rám mászott, és csipkedett. :D Jópofák. A mostani eresztésnél még nem próbáltam ki, rohanás van reggelente.
Egy jó
Amano sétáltatásra és apportírozásra* MINDIG legyen időd reggel! :ROFLMAO:

*Akinek esetleg ez a szó kicsit idegenül hangzik, az apportírozás az, amikor az Amano visszahozza az eldobott tárgyat - például egy kavicsdarabkát vagy egy speciálisan erre a tevékenységre kialakított tárgyat, az apportot -, és visszaadja azt a gazdinak. :D
 
Egy jó
Amano sétáltatásra és apportírozásra* MINDIG legyen időd reggel! :ROFLMAO:

*Akinek esetleg ez a szó kicsit idegenül hangzik, az apportírozás az, amikor az Amano visszahozza az eldobott tárgyat - például egy kavicsdarabkát vagy egy speciálisan erre a tevékenységre kialakított tárgyat, az apportot -, és visszaadja azt a gazdinak. :D
A visszahozás még nem megy, de bármit bedobok, felkapják, és elfutnak vele. :D Igazából a kutyáinkkal is csak eddig jutottunk általában, szóval semmivel sem rosszabbak a négylábúaknál. :ROFLMAO:
 
Na jó, de nálad Caridina multidentata sp. Staffordshire terrier amanók vannak, nálam meg Yorkik. ;)
Sőt, ezek csak a vérrel és még meleg nyers hússal etetett RC-k voltak. Néha fura mód eltűnik egy-egy betérő ügyfél, az RC-k pedig csak híznak. Ki érti ezt? :)
De hogy valami értelmeset is írjak: nekem egyedül a jobb oldalon pirosló stem bokor kuszasága szúrja a szemem. Nem akarod valahogyan formára nyírni és dúsítani?
 
Sőt, ezek csak a vérrel és még meleg nyers hússal etetett RC-k voltak. Néha fura mód eltűnik egy-egy betérő ügyfél, az RC-k pedig csak híznak. Ki érti ezt? :)
De hogy valami értelmeset is írjak: nekem egyedül a jobb oldalon pirosló stem bokor kuszasága szúrja a szemem. Nem akarod valahogyan formára nyírni és dúsítani?
Csumpi Rotala Macrandra 'red mini' zselés. Hát persze hogy akarom, de valahogy ott csapódik ki a carbo hatása és megég mindig. Este már elhatároztam, hogy tarra vágom és várok, hogy mi lesz belőle. Az az igazság, hogy az elején szépen fejlődött a régi kűlső 5 centis diffúzorral, de miután inline diffúzorra váltottam nem buiznak úgy mint a külső esetén, úgyhogy rendeletem egy kisebb 3 centis sima diffúzort és lecserélem az inline-t. Pedig a Lilyből nem is jön bubi simán beoldódik, de mégis úgy érzem nem hatékonyabb.
 
Nagyon nagyon szép lett!
Itt is ütős lenne egy dupla előtte-utána fotó!
Eszméletlen jól sikerült.
A közeli fotók, ha telósok is, baromian tetszenek. A kéksávos remek mintázatú, klassz kis csapatot fogtál ki! Nagyon várom, milyen lesz a mix szaporulat?

Jobb hátulra valami szálas piros őrület kellene, de persze kísérletezhetsz ezekkel is, majd savazzuk, ne aggódj!:LOL:
Gratula az eddigi állapothoz.(y)
 
Nagyon nagyon szép lett!
Itt is ütős lenne egy dupla előtte-utána fotó!
Eszméletlen jól sikerült.
A közeli fotók, ha telósok is, baromian tetszenek. A kéksávos remek mintázatú, klassz kis csapatot fogtál ki! Nagyon várom, milyen lesz a mix szaporulat?

Jobb hátulra valami szálas piros őrület kellene, de persze kísérletezhetsz ezekkel is, majd savazzuk, ne aggódj!:LOL:
Gratula az eddigi állapothoz.(y)

Köszönöm, és én is kiváncsi leszek a kéksávos - gyöngy mixre, már ha hajlandóak összejönni. ;)
Lehet jobb hátul ki kellene gyomlálni a a reineckiit és csak macrandra red mini v. frissen ültett pár tő ludwigia arcuata és sp. red maradna, meglátjuk. Savazzatok bátran, bírom én a kritikát, csak nem szeretem! :ROFLMAO:

A nyesedékekből elindítottam egy wabit is csak még offolom a naplót, mert a nehezebbik úton indultam el és a 2 hónap türelemjáték folyik éppen.

Na de kérésre, Előtte - utána
40916048671_edbfc9f696_b.jpg20180319_212441.jpg by Tamas Sztano, on Flickr']https://www.flickr.com/photos/131226930@N03/
40151257470_b4bc6fc6c0_b.jpg20180502_174303.jpg by Tamas Sztano, on Flickr']https://www.flickr.com/photos/131226930@N03/[/URL][/URL]
 
Köszi!
Nagyon látványos a fejlődés, a legszembetűnőbb a gyep, milyen szép, összefüggő szőnyeg lett belőle.
Én esetleg a barlang bejáratban lévő anubias tövet kivenném/áthelyezném, úgy hatásosabb lenne a mélység, amúgy pöpec kis scape lett, remélem Te is elégedett vagy vele. Szép munka.(y)
 
Nekem a kozepso barlang a kedvencem. De szep az osveny is ami a rozsaszin erdobe visz.(y)
Nekem is bejön a fedett szurdok, sokan savaztak az elején, hogy nem kell, de hát tudod kinek a pap kinek a papné! ;)
itt egy kép nélküle még a scape építésekor
40022230325_18aaa5ef53_z.jpg20180316_160246.jpg by Tamas Sztano, on Flickr']https://www.flickr.com/photos/131226930@N03/

az ösvényt lehet kinövesztem a befolyó alatt végig a helferiig, mert ott van másik hiányérzetem a stemek után.[/URL]
 
Köszi!
Nagyon látványos a fejlődés, a legszembetűnőbb a gyep, milyen szép, összefüggő szőnyeg lett belőle.
Én esetleg a barlang bejáratban lévő anubias tövet kivenném/áthelyezném, úgy hatásosabb lenne a mélység, amúgy pöpec kis scape lett, remélem Te is elégedett vagy vele. Szép munka.(y)
Csilla neked nem tudok nemet mondani, kérésed este meghallgatásra talál. :D
Persze , én is elégedett leszek 100%-ban, ha a stemeket megoldom!;)
De már mint írtam talán @Meskó -nál, csinálnám a következőt, de sajnos nincs halasszobám v. garnis pincém mint @Pecás -nak és @Etele -nek, hogy nyomassam az akikat sorba. :(

De évente tervezem új scape-ek kialakítását.
 
Hihetetlen, hogy a fa lényegében eltűnt a rengeteg zöld alatt pár hónap alatt!
Nagyon hízelgő, hogy meghallgatásra talált az észrevételem, de lehet, hogy másnak meg épp így tetszett.:love:
Amúgy a stau mögötti köveknek is gyönyörű a textúrája, én azt is hagynám jobban érvényesülni.
Kár, hogy nincs halas pinyód, mert ilyen alkotásokból szívesen néznénk többet is, nem csupán évente egyet.
 
Hihetetlen, hogy a fa lényegében eltűnt a rengeteg zöld alatt pár hónap alatt!
Nagyon hízelgő, hogy meghallgatásra talált az észrevételem, de lehet, hogy másnak meg épp így tetszett.:love:
Amúgy a stau mögötti köveknek is gyönyörű a textúrája, én azt is hagynám jobban érvényesülni.
Kár, hogy nincs halas pinyód, mert ilyen alkotásokból szívesen néznénk többet is, nem csupán évente egyet.
Stau szépen elindult, de némelyiken kicsi lyukak jelentek meg. Nem tudom mitől?
Az inline co2 beoldot kicseréltem újra most már ebbe az akiba való üveg diffúzorra. Nem éreztem a hatékonyságát. Most már újra bubizik a monte carlo.
2 hónapos az aki es most kellett 3x cserelnem a co2 indikátor-oldatot. Egyszer csak sárga lesz, nézek mint lufiárus nyilzáporban, hogy mi történt. Jöhet vízcsere stb... de rájövök, no para az oldat elfáradt. De havonta, szerintem már öreg lehet.
 
Ma megérkezett messzi földrészről 13 db. drágaszág. Remélem hatékony algapusztítással fizetnek majd az új lakóhelyükért. ;) Most még itt kavarnak a bankban mögöttem a szekrényen egy sütistálban. Már az összes kolléganőm itt taposta egymást, hogy "milyen cukik." :D

upload_2018-5-31_15-31-30.png
 
Mi az hogy messzi földrészről? :)

PH-ra figyelj, ha alacsony (5.8 alatti) akkor elhullanak pár nap alatt. :(
Kösz az infót, állandó 6.4 és 6.7 között mozog a ph-m, meg 2 db. már szántja z üveget és a dekorokat. ;)
Távol keletről jöttek.
 
Back
Oldal tetejére