• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Vol.3 - Célállomás: Dél-Amerika

Remélem mihamarabb,mert roppantul kíváncsi lennék egy kész akvádra ;) :D
Mindig az ígéretes résznél szűnik meg (legalább is a képeken ez jön le nekem)
Várom a folytatást (y)
Kész akvárium? Olyan nincs szerintem, mindig finomítgatod, alakítgatsz rajta stb stb.. Olyan, mint a házfelújítás/építkezés, csak elkezdi az ember, aztán egy életen át csinálja...:ROFLMAO:
Köszi szépen, ha méltó lesz a fórumra, akkor majd naplózom azt is. Az akvakertészkedésre szánt időt eléggé megnyírbálja a munka/egyetem, de azért a lelkesedés töretlen. :)
 
Ahogy pár napja írtam is, az akvárium helyére más került, másban mesterkedek. :sneaky: Se a növények, se a mini akvárium nem végleges, csak a koncepció. Hamarosan felveszem kedvenc üveges szakimmal a kapcsolatot és jöhet a megrendelés. ;)
Addig is pár kép, mit látok mostanság, ha feljövök az emeletre: ;)

Roomview - 2013.04.20 by [stevo], on Flickr

Közelebbi:

Preview by [stevo], on Flickr

Kedvenc képem: :)

Sneaky sideview by [stevo], on Flickr
 
Jó hír, hogy elkészült végre az üveg, hamarosan dobok fel képeket is. (=még a héten :D) Innentől indul az ötletelés, hogy mit, hogy merre, milyen legyen a végső kinézet. ;)
 
Sokat gondolkodtam, hogy ezt a naplót folytassam-e, vagy nyissak-e neki egy újat, de végül inkább itt folytatom ezt a fajta növényes agymenésem. :D
Egy pár sorral feljebb írtam, hogy elkészült az üveg, és hamarosan megmutatom Nektek, nah, ez a pillanat most jött el. ;)

Mi lesz benne? Mi lesz ez egyáltalán? Terrárium? Florárium? Paludárium? Vagy csak egy nagyobb üvegcserép? Erre a kérdésre még én se tudom a választ, most kezdek el foglalkozni a kérdéssel intenzívebben, addig is beledobtam a nagy aksiból a red moor-okat.
Íme:

Restart - Frontview by [stevo], on Flickr


Restart - Right Sideview by [stevo], on Flickr


Restart - Left Sideview by [stevo], on Flickr
 
Egy jónak tűnik, láttam már pár ilyen akit, azoknak nagyon jó hangulatuk volt. :) Hajrá
 
Nem. :D De tényleg, talán ADA oldalakon láttam párat meg így szerte a neten. De ha belefutok párba linkelem majd :)
 
Nem. :D De tényleg, talán ADA oldalakon láttam párat meg így szerte a neten. De ha belefutok párba linkelem majd :)

Rendben, köszi szépen! (y) Jut eszembe... mindig kérdem, de sose látom, mikor láthatunk vmit Tőled? :p Sikerült Eheim 2080at venni?
 
Mindig válaszolok, hogy hamarosan, de most már tényleg lassan a célegyenesben vagy. Végül 2178-at vettem, mostanra megszerettem :)
 
Bármi is lesz az üvegben minden jót kívánok az indításhoz!(y)

Köszi szépen! :)

paludarium, vivarium szót beírva azért találsz pár akit, valamelyik ADA view videóban is volt egy. Azt hiszem az egy waterfall volt, de az is szép.
http://www.adana.co.jp/en/products/da_waterfall/img/detail_image.jpg

Meglesem majd. Ezt a vízesésest ismertem, jópofa. Talán volt régebben az ADG-nek is hasonló aksija, amiből nagyon kilógtak a fák, azt hiszem színes orchideák voltak rá kötözve, csak ők baromi giccsesen oldották meg, valami hasonlóra gondoltam, csak persze nem úgy. :)

Meg is van a topic! Csak pont az a rész hiányzik, amiről beszéltem... :D ADG aquascape | Magyar Akvakertész Fórum
 
Back
Oldal tetejére