• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Puddle...

Rossz hír...
A talajom emeli a tds...
Vízcsere óta már több mint 20ppm-el magasabb. Talaj csere nem volt betervezve az átépítésbe. [emoji17]
 
Sajnos egyéb ötletem nincs egyenlőre mint átmosni/átfőzni a manado talajom és azzal indítani...[emoji848]
 
Faxt... Bocs. Biztosan nem..

Henrik ez őszinte volt[emoji2]
Sajnos nagyon tolja ez a talaj felfelé. Kiszedtem kb félmarék talajt az akiból. Beletettem egy edénybe és felöntöttem 16ppm tiszta vízzel. Pár óra múlva már 28ppm-nél járt. Ez volt kora délután, azóta már rá se mertem mérni[emoji2]
 
Ne aggodj... Ezt hivjak tapasztalatnak. Elege kemenyedik...
Baxd ki a talajt alola ha szet kapod es ez is megoldodott.

Igen tapasztalatnak lehet ezt felfogni pozitívnak is[emoji23] sehol nem írják, hogy keményíti a vizet nem is akár mennyire.
Viszont ha kimegy akkor csak a manado marad helyette[emoji23] az már biztos, hogy ez nem maradhat...
 
Sajnos nincs mit tesztelnem[emoji2]
Kimentem a műhelybe, előkerestem és mikor megláttam akkor ugrott be. Mikor kiszedtem akkor nem gondoltam, hogy nekem erre még szükségem lesz így egy gipszes oldalú vedérbe szedtem bele. Most úgy fest, hogy az egész tele van gipsz darabkákkal. Csak úgy fehérlik benne a rengeteg darabka. Az is biztos, hogy 9l manadot én nem fogok csipesszel átszedni, hogy biztosan ne legyen benne egy apró gipsz darab sem[emoji23]
 
Back
Oldal tetejére