• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Nekem is úgy rémlik a Vaillant ennyi. Ami egyébként nem is olyan szép mint a sima.
Ettől függetlenül valamit mindig ingadozik a csoki világpiaci ára :) Eleve a beszer ár attól figg hogyan tudja kihozni az importőr a szállítást.
Veszteségek stb.

De tuti nem ennyi. Még a belga csoki is olcsóbb ennél.... pedig az a legjobb! :D
 
Sziasztok!

A webshopban láttam egy Twinstar 300C tipusú lámpát, ami jelenleg nincs készleten. Szeretnék érdeklődni, hogy ebből várható valamikor szállítmány?

Köszönöm!
Tamás
 
Sziasztok!

A webshopban láttam egy Twinstar 300C tipusú lámpát, ami jelenleg nincs készleten. Szeretnék érdeklődni, hogy ebből várható valamikor szállítmány?

Köszönöm!
Tamás
Twinstar C szeriakbol augusztus vege - szeptember eleje kornyeken varhato az elso kor
 
Engedjétek meg,hogy ajánljak pár halat. :)
Nagyon szépek a császár lazacok,elég vagány a színűk.Ugyan így a neon kalászok is nagyon klassz színekben pompáznak.Jó kis csapat. ;)
Koi vitorlások,esetleg arany gurámi,ha számít a méret.Van belőlük bőven.
A signiferek még mindig nagyon vagányak,de senki nem akar lecsapni rájuk.Raktunk az egyik bemutató akiba,hátha onnan jobban megtetszik valakinek. :)
Algázó fronton van mindenki:eek:tocinclus,amano,sziámi,alga géb,zebra csiga,hagyma csiga,sün csiga.
Elég jó eresztések most a csoki és a méz gurámik, jó kis páros lehet.
A nagypikkelyű díszmárnák is kezdenek jól kinézni.A hímek elég vagányak a sötét test,narancs úszó összeállítással. ;)
A végére hagytam az extrákat!
Tegnap jött hosszú idő után végre ruby tetra.
Frissek,ropogósak.
Szintén nagyobb medencébe.....hatás szünet....lazacvörös kalászok érkeztek.Színre még nem az igazi,de nagyon szépek lesznek.
Végezetül..tudom,hogy nem pygmaeus,de szintén a törpék szerelmeseinek tudom javasolni:jött egy csapat habrosus.
Gyertek-gyertek!(y)
 
Szivesen lefotozzuk a frissen erkezett szintelen halakat, de minek? :) egy hal szinezete hetek utan jon csak ki, sokszor a tarolo akvariumokban meg akkor se, csak egy berendezett akvariumban, ezert nincsenek ilyenkor fotok.
 
Szivesen lefotozzuk a frissen erkezett szintelen halakat, de minek? :) egy hal szinezete hetek utan jon csak ki, sokszor a tarolo akvariumokban meg akkor se, csak egy berendezett akvariumban, ezert nincsenek ilyenkor fotok.
Most szigorúan a halas énem kérdezi: Ha elsején, vagy 25-én hobbitársi segedelemmel felesz a fene, megnézhetem a karantén/beakvarizáló/tároló helyet?
Annyit foglalkoztam halbiológiával, etológiával és pathológiával, de még az életben nem volt alkalmam frissen landolt, világjáró halakat megfigyelni.
Ha olyan hal van, amivel már idehaza is volt dolgom, lefotózhatom/videózhatom összehasonlítás végett?
 
Most szigorúan a halas énem kérdezi: Ha elsején, vagy 25-én hobbitársi segedelemmel felesz a fene, megnézhetem a karantén/beakvarizáló/tároló helyet?
Annyit foglalkoztam halbiológiával, etológiával és pathológiával, de még az életben nem volt alkalmam frissen landolt, világjáró halakat megfigyelni.
Ha olyan hal van, amivel már idehaza is volt dolgom, lefotózhatom/videózhatom összehasonlítás végett?
Nem importalunk halakat, itthonrol vesszuk oket, nalunk mar nincs ilyen jellegu procedura, erre se helyunk, se emberi kapacitasunk nincs sajnos. Talan egy kovetkezo boltban :)
 
Sziasztok! Múlthéten rendeltem egy csomagot, ami utánrendelés miatt elvileg ma indul el. Gondolom már nem fog mert nem kaptam értesítést. UG és Bucephalandra 'Deep Purple' miatt "késik". Azt szeretném kérdezni, hogy megjött-e esetleg a szállítmány? Ha nem az nem baj, nem türelmetlenkedni akarok, csak pénteken vagy szombaton járok felétek és ha addig megjön akkor nem kell kipostázni átveszem személyesen. (R/2018/06236)
Köszi :)
 
Sziasztok! Múlthéten rendeltem egy csomagot, ami utánrendelés miatt elvileg ma indul el. Gondolom már nem fog mert nem kaptam értesítést. UG és Bucephalandra 'Deep Purple' miatt "késik". Azt szeretném kérdezni, hogy megjött-e esetleg a szállítmány? Ha nem az nem baj, nem türelmetlenkedni akarok, csak pénteken vagy szombaton járok felétek és ha addig megjön akkor nem kell kipostázni átveszem személyesen. (R/2018/06236)
Köszi :)
Az Green Aqua email-ra írj, ez csak fórum, nincs kapcsolatban a Webshoppal.
 
Kapcsolatban van, de itthonrol nem latjuk a szamlazorendszert, amin az ilyen infokat kezeljuk, bent meg nincs idonk forumozni, ugyhogy kerlek tenyleg dobj egy mailt. Egyebkent a novenyrendeles csuszott egy napot a heten, igy csak holnap erkezik a friss szallitmany, csutortok-penteken kerulne kezbesitesre, ez alapjan tudsz donteni, hogy szallitassal vagy szemelyesen szeretned inkabb.
 
A szállítmány beérkezések topic nincs kapcsolatban a szállítmány beérkezésekkel? Nekem ez most nem jött át.
Te egy nyitott megrendeléssel kapcsolatban tettél fel kérdést, azt meg csak a bolti számítógépen látják.
Itt többnyire régen áhított növények, technika beérkezéséről, elérhetőségéről szoktak informálódni.
 
Kapcsolatban van, de itthonrol nem latjuk a szamlazorendszert, amin az ilyen infokat kezeljuk, bent meg nincs idonk forumozni, ugyhogy kerlek tenyleg dobj egy mailt. Egyebkent a novenyrendeles csuszott egy napot a heten, igy csak holnap erkezik a friss szallitmany, csutortok-penteken kerulne kezbesitesre, ez alapjan tudsz donteni, hogy szallitassal vagy szemelyesen szeretned inkabb.
ejej, kéne egy app a telefonotokra hogy lássátok mindig a dolgokat :D
 
Látom, most jól kihúztam a gyufát. Egy szimpla kérdés volt, mint a 100 másik az előző oldalakon hogy mikor fut be az ADA vám, vagy hasonlók. Danyi helyből válaszolt a kérdésre miszerint késett egy napot, de megjön a cucc. Gondolom mindenki aki a boltban dolgozik azért még ha nem is akar figyelni rá akkor is tudja, hogy befut egy szokásos 2heti növény szállítmány, Legközelebb telefonálok erről ennyit, Én csak gondoltam a szállítmány beérkezések topicban megkérdezem, hogy megjött-e az eheti növény pakk. Amire még egyszer mondom Danyi instant tudta a választ.
 
Back
Oldal tetejére