• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Látom, most jól kihúztam a gyufát. Egy szimpla kérdés volt, mint a 100 másik az előző oldalakon hogy mikor fut be az ADA vám, vagy hasonlók. Danyi helyből válaszolt a kérdésre miszerint késett egy napot, de megjön a cucc. Gondolom mindenki aki a boltban dolgozik azért még ha nem is akar figyelni rá akkor is tudja, hogy befut egy szokásos 2heti növény szállítmány, Legközelebb telefonálok erről ennyit, Én csak gondoltam a szállítmány beérkezések topicban megkérdezem, hogy megjött-e az eheti növény pakk. Amire még egyszer mondom Danyi instant tudta a választ.
Nincs gond a kerdessel, ezeket altalaban tudjuk, viszont a rendeleses itthonrol nem tudjuk szemelyes atvetre allitani, holnapra pedig garantaltan elfelejtjuk, csak ezert fontos a mail ;)
 
Brékig!
Panda csíkok érkeztek délután!
Szépek,klassz a pizsijük és sokan vannak. :)
Crs brigádot is tudom javasolni,kellemesen fedett színűek.
Érkeztek szép hím guppik,narancsos-pirosas úszókkal operálnak.
Csiga hegyek:süni,zebra,hagyma,sisak,helena,pagoda és nyuszi.Utóbbiak szép,élénk srága testel hódítanak.
Kezdenek szépen kikupálódni a ruby tetrák,már kezd sejleni a piros.
Továbbra is tele vagyunk cory pygmaeusokkal,vegyétek-vigyétek. :)
A mézgurámi hímek egyre szebb pizsiben pompáznak,lehet,rakok valamelyik demó akiba belőlük,hátha úgy meggyőzőbbek lesznek.
 
Brékig!
Panda csíkok érkeztek délután!
Szépek,klassz a pizsijük és sokan vannak. :)
Crs brigádot is tudom javasolni,kellemesen fedett színűek.
Érkeztek szép hím guppik,narancsos-pirosas úszókkal operálnak.
Csiga hegyek:süni,zebra,hagyma,sisak,helena,pagoda és nyuszi.Utóbbiak szép,élénk srága testel hódítanak.
Kezdenek szépen kikupálódni a ruby tetrák,már kezd sejleni a piros.
Továbbra is tele vagyunk cory pygmaeusokkal,vegyétek-vigyétek. :)
A mézgurámi hímek egyre szebb pizsiben pompáznak,lehet,rakok valamelyik demó akiba belőlük,hátha úgy meggyőzőbbek lesznek.
Ne izélj @ZaCK , mert szombaton egy pygit sem láttam. Hol a fenébe rejtegettétek?
Bakker, ha ezt tudom , megoldódott volna az állományom frissítése! :banghead:
 
Ezt nézzétek mit szervált @ZaCK

Apistogramma macmasteri
View attachment 63208

Apistogramma agassizii
View attachment 63209

Apistogramma cacatuoides
View attachment 63210
Köszike! :)
Annyival egészíteném még ki Atti mester szavait,hogy jöttek nagyon szép n.marginatusok is,már rég nem volt.Az apistokkal egyetemben látszik,hogy életre való példányok,jó kondiban vannak.
Tudom még ajánlani a törpe,tűz és kobalt gurámikat.Most extra szépek jöttek az utolsó szállítmányban.
Bitang szép tuxedo guppik is jöttek,szintén rég nem voltak.
Nagyobb mennyiségben jött ezüst félcsőrös és bohóc csuka.
Továbbra is van jó adag ruby tetra.Most érdemes lecsapni rájuk,mert egy ideig nem lesz.
Nano méretekben tudom javasolni a b.maculatust.Már most látszik,hogy szép pirosak lesznek.
Extra jó süni csigák érkeztek.Az extra jelző azért,mert szép nagyok,de megvan a tüskéjük,ami elég ritka. :)
 
Valamikor nagyon régen foglalkoztunk Hikari eleségekkel, de a rossz ellátás miatt fel kellett hagyni a projekttel.

Viszont az idő nekünk dolgozott, így mostantól több Hikari eleséget is megtaláltok nálunk. A kínálatot folyamatosan bővítjük.
https://www.greenaqua.hu/hu/catalogsearch/result/?q=hikari

Ha fogalmad sincs róla mi az a Hikari és miért jó, akkor röviden ez egy Japán gyártó és elsősorban a prémium minőségű eleségeiről híres.
Japánban a legtöbb versenyt ők támogatják. Az eleségek fejlesztésénél mindig az ilyen tapasztalatokra építenek. Hogyan legyen a legszebb és legegészségesebb halad.
Ez szimpi volt és ebben egyedülállóak. Így örömmel látjuk a kínálatban a japán gyártó termékeit ismét.

Itt egy rakat eléségről készült vidit meg tudtok nézni:
https://www.youtube.com/user/allfishlovehikari/videos

Az új Vibra bites még nem elérhető, de hamarosan ez is érkezik.

Addig is kifejezetten ajánlom a micro pelletet apró halaknak. A first bites-t kis lurkóknak. A betta kaját. Próbáljátok ki őket. (y)
 
Egy rakat szállítmány beérkezés van folyamatban.

Jön egy gyors ADA légi pár aprósággal, de közben indítják a konténerünket is.
Érkezik egy nagy Easy Life szállítmány
Úton vannak az ONF Flat Nano ledek.
Szintén elindult a Seachem szállítmány az USA-ból.
Jönnek Aquario cuccok.

És persze továbbra is heti 3 növényszállítmány, 2-3 hal érkezik boltunkba. Készülünk a szezonra.

Az Amazonia talaj hiánya miatt bestokizunk a többi talajból. És persze Amazonia Light most is van még egy jó darabig.
 
Sziasztok!

A növénykínálatból és a kívánságlistámról eltűnt a cryptocoryne pygmea. Érdeklődnék, hogy véglegesen ki lett véve, vagy ha mondjuk egy hónap múlva esedékes rendelésemben jelzem hogy szeretnék pár tövet akkor be tudjátok szerezni. Ha nem beszerezhető, akkor tudtok ajánlani valamilyen másik tényleg alacsony cryptot?
 
Sziasztok!

A növénykínálatból és a kívánságlistámról eltűnt a cryptocoryne pygmea. Érdeklődnék, hogy véglegesen ki lett véve, vagy ha mondjuk egy hónap múlva esedékes rendelésemben jelzem hogy szeretnék pár tövet akkor be tudjátok szerezni. Ha nem beszerezhető, akkor tudtok ajánlani valamilyen másik tényleg alacsony cryptot?
Egyelőre úgy tűnik, megszűnt sajnos. Alacsonynak ott a dennerlétől a hobbit és a kompakt meg persze örök kedvenc a parva, ez több gyártónál is elérhető.
 
Back
Oldal tetejére