• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Süncsiga - Clithon corona

Én maradnék a saját teóriámnál, mivel mint említettem 3 hónapja semmilyen jövevény nem jött hozzánk. :))
Nekem is kb. 3 hónap kellett, hogy a behordott planáriák elkezdjenek láthatóan ügyködni. Addig meg a planáriák létezéséről sem tudtam.
 
Egy német garnélás shop azt írja 7 - 8,5 az ideális pH nekik és kb.2 évet bírnak.
Ott amúgy a tricolor fajtából 20db-tól már csak 1,5€ darabja!
 
Biztosan szívesen autózna mondjuk Brémáig ..
:D :D
Ja....
De szerintem privatban intézhetitek vele.
Egyébként szívesen szerveznék-vinnék én is, de mivel nekem is rendelnem kell(2-3 nap), plusz akkorra érkezzen meg, mikor indulunk, aztán 12-13 órás út után, még csak másnap tudnátok elvinni őket... nem tudom. Élőállat szállítást nem szívesen vállalok, de más, ha szükséges, megoldjuk, keressetek.
 
Ja....
De szerintem privatban intézhetitek vele.
Egyébként szívesen szerveznék-vinnék én is, de mivel nekem is rendelnem kell(2-3 nap), plusz akkorra érkezzen meg, mikor indulunk, aztán 12-13 órás út után, még csak másnap tudnátok elvinni őket... nem tudom. Élőállat szállítást nem szívesen vállalok, de más, ha szükséges, megoldjuk, keressetek.
Ha szingapurból ide érkeznek nedves mohában a csiguszok élve, akkor itt sem lenne gond szerintem.
 
Ha szingapurból ide érkeznek nedves mohában a csiguszok élve, akkor itt sem lenne gond szerintem.
Tudom, hogy te onnan rendeltél, de a hazaúton bármi közbejöhet.
Műszaki probléma, vagy a gyerekekkel vmi...
Ezért nem szívesen vinnék 3-4-5 embernek csigákat vagy más állatot. Pláne nem úgy, hogy várják, hogy a több tízezer forintért rendelt csomagot leszállítsam nekik...aztán beüt valami.
 
Tudom, hogy te onnan rendeltél, de a hazaúton bármi közbejöhet.
Műszaki probléma, vagy a gyerekekkel vmi...
Ezért nem szívesen vinnék 3-4-5 embernek csigákat vagy más állatot. Pláne nem úgy, hogy várják, hogy a több tízezer forintért rendelt csomagot leszállítsam nekik...aztán beüt valami.
Jogos. Igazad van.
 
Back
Oldal tetejére