• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Süncsiga - Clithon corona

kuchi

Legenda
Ja....
De szerintem privatban intézhetitek vele.
Egyébként szívesen szerveznék-vinnék én is, de mivel nekem is rendelnem kell(2-3 nap), plusz akkorra érkezzen meg, mikor indulunk, aztán 12-13 órás út után, még csak másnap tudnátok elvinni őket... nem tudom. Élőállat szállítást nem szívesen vállalok, de más, ha szükséges, megoldjuk, keressetek.
Honnan rendeled 1 euróert?

kuchi

Legenda
Tök fura ez az eszmecsere, ami itt zajlik az olcsóbb beszerezhetőségről :) Beírod a google-be a csiga nevét és az első néhány találat 400-500 forintos budapesti elérhetőségekről árulkodik. Az első tízben van legalább 4 ilyen forrás.
De mi most Németországról beszelünk!!:mad::D

Keinrath Adrian

VIP kertész
Készítettem pár fotót a süncsigáimról, akik szinte egész nap hármas vagy négyes vonatozásban közlekednek az akváriumban, és kiváló munkát végeznek, sehol egy csepp alga sincs, a kövek is patyolatosak!
ott hamarossan tele lesz a kirakat kerem petevel :cool:

Meskó

VIP kertész
nälam meg pete nelkül az ujjonc brigäd! kiv leszek mikor gezdenek neki! ket eve semmi dekor!:D
Nagyon sokáig nálam se volt pete, örültem is neki, aztán hoztam még hozzájuk párat, azóta állandóan egymáson vannak. :ROFLMAO: Szépen ki van pettyezve a bucék széle és az akvárium ragasztása. Szerencsére nagyon könnyen lejön, nem túl tapadós, plusz picik, ha az ember nem keresi, nem veszi észre.

elektrorudi

VIP kertész
Készítettem pár fotót a süncsigáimról, akik szinte egész nap hármas vagy négyes vonatozásban közlekednek az akváriumban, és kiváló munkát végeznek, sehol egy csepp alga sincs, a kövek is patyolatosak!
Mit esznek ezek csigák, ha elfogyott az alga?

Zotya

VIP kertész
Sziasztok.
Őszinte leszek nincs kedvem minden hozzászólást végig olvasni így kérdezek
Egyre szimpatikusabbak ezek a csigák. A garnisba szerintem hadra fogok párat mindenképpen. Viszont az lenne a kérdésem, hogy halakkal mennyire vannak jó viszonyban? Hoznék a halasba is de ha nem kompatibilisek egymással akkor kerülném a dolgot. Halak listája: kínai paradicsom hal, gurámi, páncélos harcsa, anci, aranyhalak.
Köszi a válaszokat

star67

Legenda
Sziasztok.
Őszinte leszek nincs kedvem minden hozzászólást végig olvasni így kérdezek
Egyre szimpatikusabbak ezek a csigák. A garnisba szerintem hadra fogok párat mindenképpen. Viszont az lenne a kérdésem, hogy halakkal mennyire vannak jó viszonyban? Hoznék a halasba is de ha nem kompatibilisek egymással akkor kerülném a dolgot. Halak listája: kínai paradicsom hal, gurámi, páncélos harcsa, anci, aranyhalak.
Köszi a válaszokat
Én nagyobb csigát választanék, hozzájuk ezek túl nagy halak.

Oldal tetejére