• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Süncsiga - Clithon corona

Nem kevés, bár én szeretnék inkább 6 körülit, de egyszerűen nem tudom tartósan felvinni.
Amazonia, biorio, gh+, co2. Ennyi.
 
a gh+ lenyomja a ph-t?
(nálam Dennerle Shrimp K, Mátrix, gh+ - co2 nélkül stabil 6,5 - 6,8)
 
És válaszolni sem tudok?:banghead: Azt hittem, ha írsz nekem akkor arra már tudok válaszolni.
ehhez nem nagyon értek, de van olyan topic, ahol leírják mikortól leszel teljes jogú tag
(a szándék gondolom valami olyasmi, hogy akvarista közösség épüljön és ne csak az eladó dolgok miatt járjanak ide)
Vagy nemjo-l gondolom és más, de az kizárt, mert nem tudom.
 
ehhez nem nagyon értek, de van olyan topic, ahol leírják mikortól leszel teljes jogú tag
(a szándék gondolom valami olyasmi, hogy akvarista közösség épüljön és ne csak az eladó dolgok miatt járjanak ide)
Vagy nemjo-l gondolom és más, de az kizárt, mert nem tudom.


(y)Persze, ez megvan és nyílván való ugyanis elolvastam a szabályzatot, csak azt hitten én kis naív, hogy ha nekem írnak onnantól kezdve tudok levelezni a kezdeményezővel, csak kezdeményezni nem tudok privát beszélgetés mert ilyennel már találkoztam.
Azt hittem itt is így megy, de nem.
És írtam e-mailt.
:devil:Nem offolok itt tovább mert friss tagként rögtön kikapok.
:muted:Nem akarok eggyesről indulni. Bocs mindenki!
 
Sziasztok! Olvastam, hogy édesvízben, illetve nem szaporodik. Lehet cáfolattal fogok élni pár héten belül. Tegnap este ugyanis lámpaoltás után értem haza, és szobafénynél észrevettem 6 kicsi mozgópontot... hosszú szempárokkal. Tekintve, hoy 3 hónapja, vízcserén és kaján kîvül nem érkezik semmi az akvába, így arra gondolnék, hogy sün gyerkőcök.

Egyet lefényképeztwm, a kép közepén lévő tűhegynyi fehér pont volna az egyik. Remélem sem az ancik, sem a neonok, zebrak, nem cuppantottak le őket az üvegről.
 

Attachments

  • IMG_0169.JPG
    IMG_0169.JPG
    276.4 KB · Megtekintések: 36
Sziasztok! Olvastam, hogy édesvízben, illetve nem szaporodik. Lehet cáfolattal fogok élni pár héten belül. Tegnap este ugyanis lámpaoltás után értem haza, és szobafénynél észrevettem 6 kicsi mozgópontot... hosszú szempárokkal. Tekintve, hoy 3 hónapja, vízcserén és kaján kîvül nem érkezik semmi az akvába, így arra gondolnék, hogy sün gyerkőcök.

Egyet lefényképeztwm, a kép közepén lévő tűhegynyi fehér pont volna az egyik. Remélem sem az ancik, sem a neonok, zebrak, nem cuppantottak le őket az üvegről.
Szia, ezek inkabb pajzscsigak lesznek :) sajnos ok annyira nem szeretheto fajta mint a sun
 
Kb. barmivel a zseles es invitro novenyeken kivul, szoval kosaras novennyel, hasznalt dekorral, teleportalassal, atok raolvasassal stb. :rolleyes:

Én maradnék a saját teóriámnál, mivel mint említettem 3 hónapja semmilyen jövevény nem jött hozzánk. :))
 
De, ha 3 hónapja nincs mozgás az akváriumban, hogyan kerültek be újoncok ?
Megjelennek, eltűnnek. Nálam van, hogy hosszú hetekre eltűnnek szem elől a pajzsok, most épp olyan időszak van, hogy sokan vannak. És elég méretes példányok is. :eek:
 
Kollégák, én a héten vettem 12-db-ot, plusz egyet kaptam ráadásnak.
Csak ámulok, ahogy dolgoznak.
Durva ecset ellen vetettem be őket 72 literben, carbozok is, de csoda amit művelnek.
Mindent visznek....
Csak ajánlani tudom őket.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére