• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Stau-Land

Repsolati

Főkertész
Az almafát kivágtam,vége,ennyi.
Hétvégén kialakítottam az új scapet,szinte nem változott semmi,technika ugyanaz.
Annyit változtattam,hogy most full Ada talajjal dolgoztam.
Tehát Power Sand S,adalékok,és amazonia.
Növényeket az előző setupból mentettem:
Hc
Staurogyne
Val.Nana
Crypto Parva(2 féle)
Tervezek stemet,még nem döntöttem.

Beszéljenek a képek:

13385675785_8c1f6cd80e_b.jpg


13385663265_fdb4e96749_b.jpg
 
Mit jelent az, hogy 2 féle crypto parva?
Nekem nem hiányzik belőle a stem még. Lehet eléglenne a valisneria függöny hátul, de a staut alacsonyabbra venném :)
Illetve a hátsó kövek nem illenek az elsőkhöz. párhuzamosan le vannak csak téve a talajra vagy súlyozzák a fát?
 
Mit jelent az, hogy 2 féle crypto parva?
Nekem nem hiányzik belőle a stem még. Lehet eléglenne a valisneria függöny hátul, de a staut alacsonyabbra venném :)
Illetve a hátsó kövek nem illenek az elsőkhöz. párhuzamosan le vannak csak téve a talajra vagy súlyozzák a fát?
A hátsó kövek a scape részei,ha kialakul az eltervezett növényzet,nem lesz idegen(szerintem most sem az).
A stau direkt magas,ez benne a lényeg,azt akarom hogy ez a növény domináljon(ahogy az akva neve is sugallja).
Lehet kicsit visszább veszem később,meglátjuk hogy alakul a kép.
Nekem az összes kicsi crypro parva :D
Cryptocoryne Walkeri 'sp'
Cryptocoryne willisii 'sp'
 
Jajj de jo kis finom, egyre inkább bejönnek ezek a nanok, megvan a maguk varázsa.
Érdekes, hogy ezzel a scape-pel mennyire összeszűkült a tér az akiban, ellentétben az almafával.
Na és hogy volt szíved kivágni? :)
 
Mivel ebbe az akvába nem tudom berakni a skimmert,este belöktem egy porlasztókövet,5 perc alatt szép tiszta lett a vízfelszín.
Csak ne lenne olyan rohadt hangos.
 
Ez is tettszik(y)(y),jó lett.Érdekes hogy a stau ilyen nagyra megnő nálam csak sűrűsödik alig győzöm ritkítani.
Hány centis emelés van a talajban hátul,ez a képekről nem látszik de azt látom hogy enyhén emelkedik.

Mivel ebbe az akvába nem tudom berakni a skimmert,este belöktem egy porlasztókövet,5 perc alatt szép tiszta lett a vízfelszín.
Csak ne lenne olyan rohadt hangos.
Ne is mond nekem is muszáj lesz beraknom a kicsibe mert ellepett a hártya rendesen.
 
Back
Oldal tetejére