• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Springfield 60x45x45

Próbáltuk az eheim skimmert háló nélkül, időzítetten üzemeltetni. Sajnos a galaxikból 2 oda is veszett. Azt hiszem skimmer csere lesz. Ocean free lesz belőle. @tsokee mit gondolsz?
 
Csak ajanlani tudjuk, a nano halak eletet bitosan megmenti. Nekunk at kellett tenni Aomaruhoz, mert 2x talaltuk az eheim skimmerben, es o megcsak nem is nanohal...
 
77469

Alakulgat a scape.. Igazából eddig minden rendben volt, de most sincs gáz. Ma volt egy nagy nyírás a fából. Van egy kis nem is tudom milyen alga alul a riccardián. Az majd jövő héten megy fürdeni, kiszedve a helyéről. Mibe érdemes fürdeni? Hidrogén peroxidos oldatban? Valami ecsetalga lehet rajta a moha szálak végein.. Szürkés színű leginkább.
A víz paraméterek a szokásosak, talán annyi csak hogy gyakorlatilag nincs No3, ami fura.. Ugyanis Ada nitrogénből 5 pumpa napi adagot kap. Egyébként most el is kezdett kicsit jobban algásodni, de az biztos hogy nem a túl sok táp. Co2 szokásos lime zöldig megy. Ti mire tippelnétek? Kössz hogy itt is jártál. 🙂
 
Van egy kis nem is tudom milyen alga alul a riccardián. Az majd jövő héten megy fürdeni, kiszedve a helyéről. Mibe érdemes fürdeni? Hidrogén peroxidos oldatban? Valami ecsetalga lehet rajta a moha szálak végein.. Szürkés színű leginkább.

Szia!
A Riccardia nem igazán szereti a vegyszerezést. A H2O2 nálam megégette, pedig nem is direktbe kapta, amit nem intézett el a peroxid, azt felzabálták a tigrisek. Szerintem a carbo/excel sem barátja. Ha meg negyon meghígítod, azon meg az alga röhög.
Én inkább biológiai fegyvert vetnék be, nálam az ezüst fonalalgázók kétpofára zabálták az ecsetet anno.
 
Back
Oldal tetejére