• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Springfield 60x45x45

Szóval.. Még mindig várunk az akvárium üvegre,de addig sem tétlenkedünk. Próbálgatjuk hogy lehet akvascape et építeni víz nélkül.. 😂 Csatolt képen látható.. Bal fent a szikla nem úgy lesz, mert kicsit nagy darab így egyben. A jobb oldalon pedig ahogyan írtam egy bonsai jellegű fa lesz, mohával.. A szűrő halkan surrog a sarokban, minden nap etetjük a bacikat. A királyi többes pedig azért van, mert a feleségem és én közösen választottuk ezt a hobbit. 🙂 Elmentünk Filipe workshopjára is , hogy kicsit tanuljunk a nagyoktól. A doboz ugyanakkora mint az akvárium lesz, ezért elkezdtük összerakni a doboz scape et. https://photos.app.goo.gl/82MvRwLZ6J2839uW7
 
Utoljára módosított:
Szóval.. Még mindig várunk az akvárium üvegre,de addig sem tétlenkedünk. Próbálgatjuk hogy lehet akvascape et építeni víz nélkül.. 😂 Csatolt képen látható.. Bal fent a szikla nem úgy lesz, mert kicsit nagy darab így egyben. A jobb oldalon pedig ahogyan írtam egy bonsai jellegű fa lesz, mohával.. A szűrő halkan surrog a sarokban, minden nap etetjük a bacikat. A királyi többes pedig azért van, mert a feleségem és én közösen választottuk ezt a hobbit. 🙂 Elmentünk Filipe workshopjára is , hogy kicsit tanuljunk a nagyoktól. A doboz ugyanakkora mint az akvárium lesz, ezért elkezdtük összerakni a doboz scape et. https://photos.app.goo.gl/82MvRwLZ6J2839uW7
Középen patak lesz? Miből fog készülni?
 
Közben történt egy kis upgrade is. Egy itteni kolléga abbahagyta sajnos a kertészkedést, ebből kifolyólag a Co rendszer beoldaására egy 40-es ADA beetle lesz telepítve. Nagyon jól mutat akvárium nélkül is, de benne azért már szebb lenne. :)
 
Szép az ösvény/patak, de ha lesznek lakók is, pár nap alatt telehordják a dekorhomokot talajszemcsékkel. :(

Felkészültél a csipeszelgetéssel töltött romantikus órákra? :)
Még nem tudom mire vállakoztam. :) A terv az az, hogy várunk egy kicsit tovább a lakókkal hogy a Montecarlo kicsit befussa, meg azért tettünk bele növényt rendesen. Persze bizotos lesz ráhordás. Ha nagyon megunom, akkor marad az a Denerle fekete kavics ami alatta van.. :) Akkor nem fehér, hanem fekete patak lesz. :D
 
Az Amazonia szemcséket, a magas vastartalom miatt. A kavicsok szemlátomást szándékosan kerültek oda.
Egyébként nem tudtam hogy vonzza a mágnes én sem, pedig sokat olvastam.. nem akarok reklámozni, de vannak erős mágnesek és olcsók is, ha épp nincsen vinyó.. :D Teszek majd próbát. Ami jelenleg ott van, az pedig szándékos, és nem véletelen. :)

Egyébként a fa felúszását éppen csak sikerült megakadályozni, szerencsére még időben, ezért vannak még plusz kövek.
 
Mértem víz paramétereket vízcsere előtt.
Cl 0
Ph 6.4
Kh 3
Gh 7
No2 0
No3 10

Jbl csíkkal ..
A montecarlo van ahol kicsit kókadozik, van ahol szép zöld.
A rotala bonsai jól néz ki..
 
Back
Oldal tetejére