• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Sziasztok.
Felfrissitettem kicsit a terrko kinezetet. Meg erkezik egy kedves ismerosomtol egy par novenyke amivel kibovitem. De addig is. A nagy bromikat lentebb, a kicsiket fentebb koltoztettem. Mar visszakonyultak az uvegrol. Igy most kenyelmesebb nekik is es az en szememnek is.
9CEA80AD-51EA-4AB2-98F1-F9E2A9ECE3DC.jpeg
 
A broméliák már most is nagyon tutik.
Cicu eleinte figyelt, aztán hátat fordított a projektnek. Az ő idegeit nem őrli a várakozás.🤣
Remélem, nem kívánt jószágok nem bukkanak fel és rágják szét a dzsungelt.
Mini orchideák is lesznek benne?
Kik laknak a patakban?
 
Na kerem. Hat ez itt a kert. Kerult be egy pumpa. Meg atkoltoztek a dudvak. Ilyenkor jon az idegorlo resz. Mi marad meg es mi hal ki. Kozepen patak figyel. 🫣 🤣 Benne bucek anubiasok. Moha everywhere. Es varjuk a dusulast.
View attachment 176185
View attachment 176186
Nemlátom a patakot, mert a mesés bromik mindig elterelik a figyelmemet. :love:

Figyu, hogy készíted elő a parafát? Múltkor vettem egy párat a TP-n. A hajdani Running Up That Hill üvegében szeretném kipróbálni magamat.
 
A broméliák már most is nagyon tutik.
Cicu eleinte figyelt, aztán hátat fordított a projektnek. Az ő idegeit nem őrli a várakozás.🤣
Remélem, nem kívánt jószágok nem bukkanak fel és rágják szét a dzsungelt.
Mini orchideák is lesznek benne?
Kik laknak a patakban?
Koszi. :love:
Hat a macsek nem izgulja tul a dolgokat sokkalta kretivabb. Igy feljut eddig csak almodott magaslatokba.
IMG_7031.jpeg
A patak nagyon sekely. Egyenlore bucek uraljak de egyszer lehet hogy elrakositom.
 
Nemlátom a patakot, mert a mesés bromik mindig elterelik a figyelmemet. :love:

Figyu, hogy készíted elő a parafát? Múltkor vettem egy párat a TP-n. A hajdani Running Up That Hill üvegében szeretném kipróbálni magamat.
Hat zuhanyoztam veluk egyet! :ROFLMAO: Viccet felre teve tenyleg! En nem keszitettem elo semmit rajtuk. Nincs benne eloleny igy nem tartok tole hogy barmi fertozest vinnek a bekakra. De korabban is csak annyit csinaltam hogy vizforraloban melegitettem vizet es azzal parszor lelocsoltam kivulbelul. Meg nem okoztak gondot.
 
Hat zuhanyoztam veluk egyet! :ROFLMAO: Viccet felre teve tenyleg! En nem keszitettem elo semmit rajtuk. Nincs benne eloleny igy nem tartok tole hogy barmi fertozest vinnek a bekakra. De korabban is csak annyit csinaltam hogy vizforraloban melegitettem vizet es azzal parszor lelocsoltam kivulbelul. Meg nem okoztak gondot.
Köszi szépen a tanácsot. Akkor neki is állok. :)
 
Back
Oldal tetejére