• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Sziasztok.
Kiirtottam a ficus pumillat! :ROFLMAO: Igen, tudom, mondtatok! De meguntam. Nehezen fertem hozza, hogy lenyirjam es osszeszurkaltak a nagyra nott bromik! Amugy szep osszafuggo zoldet alkotott, de ez van. Elkoszontem tole. Ket kis bromcsit felkotoztettem a sarokba, most, hogy elfertek vegre, igy tobb fenyt kapnak es nem lognak csak ugy a levegoben.
Joszagok jol vannak. A nagy gyonyoruseg elviragzott. De szepen nonek a sarjai!
61681E3D-2BC2-42FC-8210-12F7DE3B8CE8.jpeg5A134889-877E-48D5-AF95-D08F83F9AA03.jpeg
 
Á, az valami szágyi falmelléki akármi. Más a színe, a textúrája, szerintem max.hasonló, de biztosan valami kis egyszerű falusi virágszál.🌺
még egy utolsó hozzászólás itt, aztán ne off-oljuk a naplót.
Indás kőtörőfű... és akkor magyar név alapján mégis az lesz ;)
De ha jobban tetszik az én verzióm, legközelebb neked is keresek egy gyerkőcöt a viváriumban.

(Saxifraga stolonifera "Tricolor" - Indás kőtörőfű - Strawberry begonia)
 
még egy utolsó hozzászólás itt, aztán ne off-oljuk a naplót.
Indás kőtörőfű... és akkor magyar név alapján mégis az lesz ;)
De ha jobban tetszik az én verzióm, legközelebb neked is keresek egy gyerkőcöt a viváriumban.

(Saxifraga stolonifera "Tricolor" - Indás kőtörőfű - Strawberry begonia)
Igenigen. Szerintem is. Neztem en is, hogy nagyon hasonlitanak. @star67 Csilla Szagyon ez vadon no? :ROFLMAO:
 
Sziasztok. Ismet atalakult kicsit a viva.
Elore csinaltam egy pici vizes reszt. Teszteltem birjak e benne a novenyek de miazhogy...
Ahhoz kepest, hogy a feny nagyon magasan van, nincs szures! A bebi bromcsik kozben megnottek.
75ABFEF6-9B5A-44EB-B6C2-D4367E2A05E8.jpeg
56C1E85D-82F5-43AE-A45C-4F2EA562E629.jpeg
Kavics aljzat van. Es itt nem latszik de van bent reinecki is. Oda, es a ludwigia tovehez raktam tapgolyot. Meg gondolom az esoztetovel mosodik bele a talajbol is hatulrol. Van bent csiga, meg nehany kek garnéla akik menekultkent erkeztek hozzam David baratomtol. A tobbi kek egy vazaba kerult. Viragfold, kavicsban nyomul a novenyzet. Es mar szuletett picigarni, mar petesen erkezo mamitol. De nodogel!
193478EF-8FD9-4F04-AEE5-374E6FEB67AA.jpeg
Egyszeruen nem lehet errol jo kepet kesziteni! De akik megmaradtak, ugy, hogy fenyt csak a terrkotol kap: reinecki mini, ludwigia super red-csak nem red de azert super, blyxa- nyomi de nodogel, es hyrophylla araguaya- stagnal, de el. Es uj levelet hoz egy pici anubias.
 
Egy beka van! Es ket ebihal. Ne kerdezzetek. Ok is csak ideig, oraig. Majd egyszer talan. Szeretnek egy nagy terrkot majd, amiben nem kell szoronganiuk a bromcsiknak, de az meg odebb van. Szepek ezek a terrkok, de egyszer lesz egy olyan dus mint az elso fekvo terrkom volt, csak nagyobb :love:😜.
 
Back
Oldal tetejére