• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day - megvan a nyertes csapat!

A GA szava számít valamit vagy az nyer akinek tobb az ismerőse fb-n?

Nem szeretnénk beleszólni a végeredménybe. Elég nekünk a HAC miatt felelni a döntéseinkért :)

Ezt most rólatok szól. Mint fórum közösségről.
A Facebook egy érdekesség és akármi is lesz a vége, mindhárom akvárium nagyon jó visszajelzéseket kapott. Sokan nem is tudnak dönteni.

De ha akartok még kampányolni FB-n lehet nyugodtan. Nincs tiltva :)

És komolyan azt gondolom, hogy attól, hogy nyertest választanak a fórumozók, facebookozók az idei versenyeken való szerepléssel lesz teljes a kép. (y)
 
És komolyan azt gondolom, hogy attól, hogy nyertest választanak a fórumozók, facebookozók az idei versenyeken való szerepléssel lesz teljes a kép. (y)

Ok Viktor, mindent értek, csak kérem mielőbb told át a fotókat, mert az Iron Maiden szótárfordítással erősödött minimál angolommal köll egy idő, mire kitöltöm a nevezést, bár tudom, gugli a barátom ... :D

ui.: vazz' mikor érettségiztem még kötelező vót az orosz :facepalm: mintha ma lett volna... :whistle:
 
Ok Viktor, mindent értek, csak kérem mielőbb told át a fotókat, mert az Iron Maiden szótárfordítással erősödött minimál angolommal köll egy idő, mire kitöltöm a nevezést, bár tudom, gugli a barátom ... :D

ui.: vazz' mikor érettségiztem még kötelező vót az orosz :facepalm: mintha ma lett volna... :whistle:

Ozzy! A Fb is lefordíccsa az angoltot! :D
Az orosz miatt meg na aggódj, ki tudja, lehet hogy nemsoká divatba jön. :D

Én meg már megyek is a fészre szavazni. :D
 
Emberek hát itt nem lehet dönteni,:mad: mind a 3 nagyon jó lett;), mind a 3 tetszik valamiért(y). Ez olyan mintha 3 szuper modell között kellene dönteni, csak az egyik vörös a másik barna a harmadik meg szőke hajú. Nem lehet...SSSS:banghead:
 
Éltem a szavazati jogommal, bár őszintén bevallva nehéz volt 3 tökéletes remekművet rangsorolni, a legjobb talán a hármas holtverseny lenne.

És egy hatalmas :)LIKE:) Viktoréknak és a GA-nak, amiért ezt létrehozták, élőben közvetítették, ápolják, gondozzák az akváriumokat és ezt az egész közösséget.
Köszi srácok!:notworthy:
 
Back
Oldal tetejére