• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day - megvan a nyertes csapat!

A szavazást ezennel lezárom :)

Köszi mindenkinek aki részt vett a játékban. Aki szavazott itt vagy a facebookon. Aki segített kampányolni a csapatnak. Azoknak is akik csak passzívan drukkoltak.
Köszönjük mindhárom csapatnak, hogy megmérettették magukat és tényleg olyan akváriumok készültek, amit örömmel követtek itt a fórumon és a neten is az elmúlt hónapokban.

Amikor az egész rendezvényt kitaláltuk, még nem tudtuk mi lesz a kimenetele, de érdekesnek tűnt feldobni a labdát és olyan csapatokat szervezni, ahol új arcok is lehetőséget kaptak.
A döntés a kezetekben volt végig és a csapatok a kezdeti toborzás után szépen össze tudtak dolgozni. Az alkotói szabadság jól látszódott mindhárom akváriumon és az is, hogy egyáltalán nem jöttetek zavarba a kihívástól.

Az akváriumok élete a contest végével nem ér véget. Folyamatosan mennek a karbantartások minden héten. Egészen addig, amíg egyszer majd át nem alakítjuk őket. Ki tudja talán egy új versengés alkalmával.

Az hogy az akváriumaitok fotója bejárta a netet, szerintem önmagában is siker. És ahogy szokott lenni, ezeket a fotókat hónapok múlva is látjuk majd itt ott felbukkanni..... Inspiráló mindhárom akvárium.

Sajnos nem lehet mindenki nyertes és bármilyen döntési rendszert találtunk volna ki, mindig maradt volna valami keserű szájíz azoknál akik lemaradtak a trófeáról.
Nem lett volna ez másképp az IAPLC döntéssel, vagy ha mi választunk nyertest.

Ez most érdekes volt és jó volt, hogy ti a fórumon és a facebook tábor döntött.

A fórumos szavazásoknál jól látszódott, hogy ti is nehezen tudtok dönteni. Viszonylag kiegyenlített volt a szavazás.

Nah nem húzom tovább az időt.......

TA TA TA TAAAAAAAAAAAM :couchpotato:

A lezárás pillanatában a következő eredmények születtek....

Akvakertész fórum szavazatok

1. ozzy (45 like)
2. piga (41 like)
3. talachi (37 like)

Green Aqua Facebook szavazás

1. piga (280 like)
2. talachi (268 like)
3. ozzy (104 like)

Ezek alapján, még akkor is, ha a fórumot picit nagyobb értékkel számoljuk a nyertes csapat........

:snaphappy::snaphappy::woot:(y)

@Piga @TZ @Evereka

A 2014-es Scaper's Day Contest-et PIGA csapata nyerte! Gratulálunk ügyesek voltatok :)

Scaper's Day Contest - Piga Team by viktorlantos, on Flickr

A nyereményetek pedig (minden csapattagnak): 20.000 GA Pont, 20.000 Ft értékű növénycsomag, ADA 2014-es naptár, 1db 250ml Brighty K és ADA Brighty Step 2


A másik két csapat között nem határozunk meg sorrendet. 3 induló volt, de csak 1 csapat lehetett a nyertes.

@talachi @feinadam @_Bonó_
és
@ozzy @letsgodisco @Matyi

A ti nyereményetek pedig (minden csapattagnak): 10.000 GA pont

Gratulálunk mindenkinek! :)(y)

Az év közben pedig követni fogjuk melyik akvárium hol végez a nemzetközi versenyeken.
 
Hatalmas gratuláció mindhárom csapatnak! Természetesen legmélyebb tiszteletem a nyertesnek!
(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)

Nagyon szerettem volna részt venni a versenyben, de sajnos az indítás hétvégéjén nem kaptam kimenőt. Viszont örülök, hogy egy nagyon pici rész azért nekem is jutott a munkából később. Remélem lesz még ilyen alkalom és akkor aktívabb részese lehetek.
 
Először is a GA-nak mert lehetőséget teremtettek erre az alkalomra:notworthy::notworthy::notworthy:
másodszor @Piga -nak mert rám esett a választása anno:notworthy::notworthy:
harmadszor pedig @TZ
@talachi @feinadam @_Bonó_@ozzy @letsgodisco @Matyi - nektek pedig azért mert nagyon sokat tanultam tőletek:notworthy::notworthy:
egy HATALMAS NAGY KÖSZÖNET.
Srácok nagyon jó móka volt ,köszönöm hogy ott lehettem .Remélem egy egy workshop alkalmával azért még találkozok veletek.
A másik két akvárium pedig fantasztikus.Sok sikert és minél jobb helyezést kívánok az összes indított akváriumnak az IAPLC-n.Hajrá HUNGARY:woot:
 
Utoljára módosított:
Gratulálok srácok!!! (y) Mind a három csapat odatette magát! Mind a három akvárium a maga stílusban egyedi és szép, éppen ezért igazi díszei lehetnek a GA gallériának!!

Ha minden jól megy június elején otthon vagyok, úgyhogy lesz egy utam a GA-ba, nah akkor majd jóóóóól megtekintem őket!! ;)
 
Akkor Én is megragadnám az alkalmat hogy GRATULÁLJAK mindhárom triónak,illetve a GA-nak ezért a szervezésért és hogy három olyan akvárium született ami a maga kategóriájában egyedülálló.Többek közt ezért is dobtam mindhárom akváriumra szavazatot.Nálam mindenki nyert és kövezzetek meg de nem tudtam volna dönteni még,ha írhatok ilyet szakmai szemmel sem.
Reméljük a nyereményekből ami megint csak igen korrekt GA-s hozzáállás(y),minél több szép akváriumot raktok majd össze a közeljövőben
( igaz @Evereka Laci ;))
Úgy hogy még egyszer sokáig éljen mindhárom akvárium :smug:(y)(y)
 
Gratulälok nem csak a gyöztes csapatnak,itt mindenki nyert!Megkostoltätok milyen a profikkal(profikent)alkotni!MAXI RESPEKT A GA TEMNAK ES MINDENKINEK KI RESZT VETT.
 
Back
Oldal tetejére