• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day - megvan a nyertes csapat!

viktorlantos

Alapító
Admin
Eljött ez a pillanat is. 2014 március 1. volt az építés napja. Az elmúlt hetekben végig követtük hogyan haladnak az akváriumok. Valaki a fényképek alapján követte, de rengetegen látogattatok el időnként, hogy csekkoljátok hogy fejlődnek az akváriumok.

Most rajtatok a sor. Szavazzatok ki nyerje meg a versenyt.

Minden akvárium külön bejegyzésben szerepel majd. Így nyugodtan szavazhatsz egy vagy akár mindhárom akváriumra is. A fórum és a facebook összesítés után derül majd ki melyik csapat volt a legjobb, ki látott előre :)

A szavazás május 23-ig tart. Addig jöhetnek a lájkok!
 
Bocsánat, de nem tudom, hogy hol kell szavazni....Vagy csak elég, hogyha nyomok egy like-ot?:oops:
 
Tududu-dúúú-dudu-dudu-dudun... Lájkolj!!!

devils-horn-smiley-emoticon.gif
devils-horn-smiley-emoticon.gif
devils-horn-smiley-emoticon.gif


 
Grat mindhárom csapatnak!
Nekem a legjobban Laciék akija tetszik, ott érzem a leginkább azt, hogy az idővel beértek az apró részletek is, nagyon szép fejlődést mutatott. Egy hajszálnyival maradt le Ozzyék műve, ami stílusban hozzám közelebb áll, de egy kicsit nekem túl magas, túl kaotikus lett.
 
Aki még nem "voksolt" ne felejtse, a héten zárjuk a szavazásokat. Nagyon fej fej mellett halad mindhárom akvárium. :)

A facebookon különböző buzdításokat látni. Piga pl az ország női felét tudhatja maga mögött :)

Mai állapotok szerint facebook:
75 ozzy (6 megosztás)
141 talachi (18 megosztás)
150 piga (48 megosztás)
 
Mindhárom remek - és mindegyik nagyon különböző. Mivel mi is mind különbözőek vagyunk, van amelyik szemlélet közelebb áll hozzám, s van amelyik távolabb. Ezért én egy "like"-ot helyeztem el. Grat. mindenkinek, beleértve a szervezőket is!
 
Back
Oldal tetejére