• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

evavigh

VIP kertész
Nem elég rossz, de "szakavatott" szemeimet zavarják a dunakavicsok. 😕
GA-ban van dragon törmelék, szerintem inkább abból kellene egy marokkal, amit húsklopfolóval a kívánt frakcióra zúzol. :)
Azért ez nem közönséges dunakavics, ADA gyártmány! ;)
Dragon törmeléket biztos veszek, aztán meglátom, hogy a dunakavicsot csak kiegészítem-e vele, vagy lecserélem teljesen.

evavigh

VIP kertész
Jól néz ki az a fa:)
Nekem a balázsék új akvában lévő fára emlékesztet kicsiben.
Igaz telón nézem de jól néz ki.
Kíváncsi vagyok a növényesítésre.
Köszi! Igen, van egy kis áthallás a kettő között, de mentségemre már sztem 2 hónapja ott figyuszkolt az enyém összeragasztva. :)
Megvannak a növények - majdnem mind - hétfőn nekiállok ültetni.

evavigh

VIP kertész
Ha meg nem keso, en az ag alatt koveket elforgatnam hogy a szog egyezo legyen a fa ivevel, ugyanigy a torzs mogotti dragon kovet is merolegesre forditanam. Magyarul a kovek iranya szepen lekovesse a fa ivet. Tovabba a kavicsokat en is cserelnem osszetort dragonra.
Köszönöm az észrevételeket, asszem megint jön a Hamupipőke effektus, hallgatok rátok, kiveszem a kavicsokat - a szürkéket biztos, a világosak illeni fognak a dragon törmelék mellé - @mmccannon -nal úgyis köveztünk szombaton.
A követ a fához képest nem tudom forgatni, hozzá van ragasztva. A fa alatti kő direkt mutat a fához képest kicsit hátrafelé.

Oldal tetejére