• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Ma gyorsan összepattintottam egy scapet a 100x45x25-ös akvámba. Sanszos, hogy inkább fehér szűrőhomok lesz az aljzat. Itt is az a terv, hogy mehetnek a növények emerskedni :)
View attachment 64215

Szerintetek? :)
Máté egy jól írányzott mozdulattal,fűrésszel szabadítsd meg a modellt a jobb lábától [emoji16],tudom hogy nem fog a víz alatt látszódni de így olyan borzasztóan zavaró.Persze ha oda is lámpást lógatsz akkor meg lesz a funkciója [emoji108]
 
Szuperul néz ki. Engem egyetlen apróság zavar kicsit, a baloldali alsó ágon lévő kis ág az üveg mellett.

Köszi! Köszi a tippet, lehet megválok tőle :)

Máté egy jól írányzott mozdulattal,fűrésszel szabadítsd meg a modellt a jobb lábától [emoji16],tudom hogy nem fog a víz alatt látszódni de így olyan borzasztóan zavaró.Persze ha oda is lámpást lógatsz akkor meg lesz a funkciója [emoji108]

Neee, pedig nekem annyira bejön, hogy kilóg, de érzem mire gondolsz :( Szerintem növényekkel el tudom csalni, ha mégsem még mindig le tudom vágni. Tőben gondoltad?
 
Nagyon jó kis berendezés lesz ez(y), ha jól erzékelem, a sziklák balról jobbra rampaszerűen, félkörívben emelkednek. Valamennyire a fák is ezt a vonalat követik a méretükkel, ugyanakkor elölről hátra kicsit törpülnek, tök jó, viszont az az egy bal első, nekem kilóg a sorból, túl magas. Lehet, hogy van valami funkciója amit nem látok, kicsit zavaróak a fényviszonyok.:) Tessék majd a naplódba leírni pontosan; milyen fák ezek, pontosan hogyan rögzítetted műgyantával.;)
 
Utoljára módosított:
Nagyon jó kis berendezés lesz ez(y), ha jól erzékelem, a sziklák balról jobbra rampaszerűen, félkörívben emelkednek. Valamennyire a fák is ezt a vonalat követik a méretükkel, ugyanakkor elölről hátra kicsit törpülnek, tök jó, viszont az az egy bal első, nekem kilóg a sorból, túl magas. Lehet, hogy van valami funkciója amit nem látok, kicsit zavaróak a fényviszonyok.:) Tessék majd a naplódba leírni pontosan; milyen fák ezek, pontosan hogyan rögzítetted műgyantával.;)
Jól fest, nagyon kìváncsi vagyok, hogy milyen lesz növényesìtve!

Köszönöm! :)
A bal első fa teljesen az üvegnél lesz, nagyon közel a szemlélőhöz, de azt hiszem igazad van, a tetjét le fogom csípni, hogy az arányokat megtartsam. A terv vele a térérzet növelése, iletve a folyómeder partvonal kialakítása a sziklával a fa alatt. Ezt a fát kivehetőre trrvezem a kis sziklapapucsával a karbi megkönnyítése miatt, meg könnyebb ültetni oda, ha a fa nincs útban.
Csinálok majd jobb képet, most vaku nélkül semmi nem látszott. A ragasztást trmészetesen leírom majd. A jobb oldali sziklapart is több kőből lett összereagasztva. Atombiztos, ugyanúgy mint a fák ragasztása.
Nemsokára lesz naplója is.

A növényesítésre még én is marha kíváncsi vagyok. :eek: Vannak ötletek, aztán meglátjuk.
 
Ma volt egy kis időm és összedobtam egy 2. verziót. Ezzel elégedettebb vagyok, a jobboldali kilógó ágakra tillandsiákat tevrezek. Az akváriumbab nem lesz talaj, minden növény a fákra, illetve a sziklák közé lesz rögzìtve. View attachment 64546
Bal oldalon hasal valaki, jobb oldalt pucsít egy test, kozepen egy lany elore hajolva mossa a patakban a hajat. Csupa erotika...
 
Bal oldalon hasal valaki, jobb oldalt pucsít egy test, kozepen egy lany elore hajolva mossa a patakban a hajat. Csupa erotika...
De jó, hogy nem nekem kellett leírni. :LOL:
A bal oldali hosszú lábú kis pöcökkel már az előzőben is zavart, de ennél az elrendezésnél már nem is tudom másképpen látni. Hajlatokba egy kis moha, ide-oda fügefalevél-buce és kész is;). Na, inkább megyek, dolgozom.:facepalm:
 
Back
Oldal tetejére