• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Sziasztok.
Megosztanám veletek készülő 2. próbálkozásomat, a neve watertown fossils, mivel vizivárosi projekt. [emoji16] Várom a kommenteket.View attachment 51442

Nagyon izgalmas elképzélés, én is épp ilyen kővel próbálkozom.
Talán annyit savaznék rajta, hogy valamelyik oldalt megemelném a másikhoz képest. Engem nem zavar az ösvény szabályossága, főleg, ha lesznek még “törmelékek” is később.(y)
 
Az elnevezést nem nagyon értem, de az elképzelés látványos! Nekem tetszik. Hogy egy kritikát is mondjak szerintem az "ösvény" pont középre esik ami túl szabályossá teszi. Ezek milyen fajta kövek? Alul gyep lesz vagy végig kavics?
Az ösvényt megpróbálom megtörni a törmrlékkel de megy alulra montecarlo. Az elnevezés abból jön hogy vizivárosban lakom a fossil pedig a megkövesedett fára utal.
 
Pici módosítás után. View attachment 51459

Az előzőn jobban mutattak az ágak a barlangon, a teteje kivételével, az jobb most a sarokban, esetleg ha van még ágad még egy előre nyúlhatna a jobb első harmadba.
Viszont a barlangon természetesebben álltak az előző elrendezésben, például a barlang rése előtt nem volt az átlósan lógó ág, úgy jobb volt, meg valahogy a többi is. A tetején most meg két “csáp” van.
Szóval a többi legyen az előző szerint, úgy jobb volt.:rolleyes:
 
Kicsit módosítottam rajta. View attachment 51448

Határozottan Jobb így szerintem, egy kis emeléssel, de átrendezted a fákat is! Kár hogy eltűnt a bal oldalon előre nyúló ág, az nagyon jól mutatott pedig.
Középen hátul az előző ágacskák túl szabályosak voltak, de ez a kővel lefedés meg túl bezárja.
A jobb sáv a kősorok között növényes lesz vagy törmelékes?
 
Az előzőn jobban mutattak az ágak a barlangon, a teteje kivételével, az jobb most a sarokban, esetleg ha van még ágad még egy előre nyúlhatna a jobb első harmadba.
Viszont a barlangon természetesebben álltak az előző elrendezésben, például a barlang rése előtt nem volt az átlósan lógó ág, úgy jobb volt, meg valahogy a többi is. A tetején most meg két “csáp” van.
Szóval a többi legyen az előző szerint, úgy jobb volt.:rolleyes:
Módosítok :) Ezért jó, ha külső szemlélő is megnézi :)
Tök jó alakul, a hátsó kis szirt hiányzott. Ami viszont nekem az előző elrendezésben jobban tetszett, hogy nyitott volt a barlang bejárata.
A nyíllas fa zavar picit.
View attachment 51461
Módosítok :)
 
Határozottan Jobb így szerintem, egy kis emeléssel, de átrendezted a fákat is! Kár hogy eltűnt a bal oldalon előre nyúló ág, az nagyon jól mutatott pedig.
Középen hátul az előző ágacskák túl szabályosak voltak, de ez a kővel lefedés meg túl bezárja.
A jobb sáv a kősorok között növényes lesz vagy törmelékes?
Akkor, még lesz pár módosítás, majd holnap behozom a fákat a garázsból. :) Mind növényesre gondoltam, csak az út lesz a barlangból homok, ami kijön.
 
Ha az ember nem egy nap alatt rakja össz az akváriumot, "beleszólás" nélkül is van úgy, hogy az eredeti elképzeléshez képest teljesen más lesz a végeredmény. :)

Oké, de beleszólás nélkül átrendezve is a magam képére rendezem át, és nem egy külső szemlélő miatt. Persze, több szem többet lát és engem is abszolút az őszinte jobbítás hajt, de mindenki másképp lát valamit szépnek, igaz? Így viszont a végső scape- ben majd egy kicsit mi is benne leszünk.;)
 
Back
Oldal tetejére