• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Ez mondjuk nem ide tartozik de tegnap ejfelig meloztunk a raktarban, a vege fele mar unatkoztunk es elokerult meg a hellboy forgatasarol egy megmaradt maszk Ron Pearlmant abrazolja. Azert valljuk be hasonlit...

Szabó Henrik 70/883-4940
 
A következő nagy fotóm a második régi vágyam mióta végig néztem a game of thrones 5 évadját. A következő hét, ha minden igaz teljesíti egy közös fotó erejéig. Segítség képen csak annyi: valar morghulis :)

Nocsak, nocsak! Csak nem egy férfi lesz az?
(Jaquen?)
Lehet tudni, hogy mit dolgozol?
 
Na, összejön a nagyobb akváriumokat befogadó hely?
Hát úgy néz ki igen. Csak meg kell találni a megfelelő házat illetve a helyet. Mindet újra indítom de akkor ez már esőerdős lesz. A nagy sarok akvárium lesz a holland. Annak nagyon jók a méretei. Még nem tudtam kiszámolni hány literes meghaladja a képességeimet de 500-650 között lehet.:nailbiting: Várom már nagyon.
 
Hát úgy néz ki igen. Csak meg kell találni a megfelelő házat illetve a helyet. Mindet újra indítom de akkor ez már esőerdős lesz. A nagy sarok akvárium lesz a holland. Annak nagyon jók a méretei. Még nem tudtam kiszámolni hány literes meghaladja a képességeimet de 500-650 között lehet.:nailbiting: Várom már nagyon.
Szia!500 vagy 650 nem mindegy?egy vödör táp kell bele!:)
 
Szia!500 vagy 650 nem mindegy?egy vödör táp kell bele!:)
Annyira azért nem vészes. Egy régi naplómban már kitértem rá adtak is jó tanácsokat hogyan kell kiszámolni de nekem nem sikerült. Mindegy majd átfolyásmérővel kiszámolom.
A táp nem gond most is kb 500-550 litert tápozok. Meg hát na :) Még is csak az egyik kedvenc hobbim ennyit megér:)
 
Annyira azért nem vészes. Egy régi naplómban már kitértem rá adtak is jó tanácsokat hogyan kell kiszámolni de nekem nem sikerült. Mindegy majd átfolyásmérővel kiszámolom.
A táp nem gond most is kb 500-550 litert tápozok. Meg hát na :) Még is csak az egyik kedvenc hobbim ennyit megér:)
kiszámolod az alapterületét és megszorzod a magassággal.mindezt deciméterben.az eredmény köbdeciméter=liter.(n)
 
Back
Oldal tetejére