• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Meg led vilagitast tervezek bele csak olyan diszkretet. A jobb oldalaba vagott 25cm-es lyuk a palack helye.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Csak azért kérdeztem, mert nálunk a mosdószekrény-lábak sorra adják meg magukat, előszeretettel bebólintanak... igaz, praktikuskék meg sárgahódos termékekről van szó... Sebaj, felújítom majd, és kap fém lábat. Bocs az off-ért.
 
Csak azért kérdeztem, mert nálunk a mosdószekrény-lábak sorra adják meg magukat, előszeretettel bebólintanak... igaz, praktikuskék meg sárgahódos termékekről van szó... Sebaj, felújítom majd, és kap fém lábat. Bocs az off-ért.
Semmi baj szeretem ha valaki kifejti a velemenyet mert sok jo sulhet ki belole. Amugy mi az a sarga hodos? Nem nagyon ertem.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Semmi baj szeretem ha valaki kifejti a velemenyet mert sok jo sulhet ki belole. Amugy mi az a sarga hodos? Nem nagyon ertem.

Szabó Henrik 70/883-4940
B* vagom.[emoji3] nem hallottam igy meg. Ezek eleg eroseknek neznek ki. Allithatos is. De ha mar felhoztad szemrevetelezem jobban. Biztos ami biztos.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
B* vagom.[emoji3] nem hallottam igy meg. Ezek eleg eroseknek neznek ki. Allithatos is. De ha mar felhoztad szemrevetelezem jobban. Biztos ami biztos.

Szabó Henrik 70/883-4940
:D:D Gyanítom, hogy ezek a klasszikus konyhai bútorlábak. Ha azok, akkor elég sokat elbírnak, neten utána nézve ezek a műanyag lábak több száz kilót elbírnak!:eek::eek::eek: Meglepően erősek.. Amúgy az egyik a menetes résznél tört, a menetes szár acél volt, az "anya" műanyag, az adta be a derekát. A másiknál meg egy gömbsüveg volt a talp, és "visszapöndörödött", de azok más kategóriák...
 
Sziasztok.
Eljött számomra a nagy nap. Megkezdtem a 160 literes elbontását. Iszonyú mennyiségű növény massza. Lesz belőle jó pár darab az ingyenes topikba is amit nem tudok felhasználni. Sok stau mert itt az volt az aljzat stb.
Megpróbálom folyamatosan megosztani a fejleményeket.:nailbiting: Vártam már ezt a napot nagyon :)
 
Elnézést mindenkitől aki követ,elég tömören fogalmazok mert meg kellene lennem a mai napon így csak betömörítve, szűkszavúan tudok leközölni.
A régi alzatot a szokásos módon a feleségem harisnyájába tömve emelésként használom. Mehet rá a táptalaj az elejét ki hagyva. Erre megy a fedés 4-5 cm-nyi. A kádban elmentve 80-90 liternyi régi víz ami az előzőbe volt. A többi ro víz pótlás. Itt tartok most.
page.jpg page.jpg

Eddig ennyi. Jön a villany illetve a gáz.
 
Ma reggelre a víz letisztult. A belső szerelésekkel részben kész vagyok, bár van mit alakítgatni. Co csöveket hosszabbítanom kell, egy helyen tömíteni kell a reduktort mert szivárog, és csöppenést észleltem az egyik víz csatlakozásnál. Van mit finomítani.
 
Back
Oldal tetejére