• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Előre is elnézést a láma kérdésért!:wacky: Ha csak 3 csövet szeretnék használni a 4-ből, akkor elég lehúzni az egyikről a vezetéket vagy kell valami trükk?
 
Sziasztok! 60 cm széles akváriumon, hogy tudom egy kicsit megemelni a lámpát!?? Mert ugye maga a lámpa 60 cm széles és az akvárium is! Így a lábai túl lógnak az akváriumon! ezért csak magát a lámpát tudom közvetlenül fölé tenni!
Van erre valami megoldás?? Függeszteni sajnos nem tudom!
Köszönöm!
András
 
Sziasztok! 60 cm széles akváriumon, hogy tudom egy kicsit megemelni a lámpát!?? Mert ugye maga a lámpa 60 cm széles és az akvárium is! Így a lábai túl lógnak az akváriumon! ezért csak magát a lámpát tudom közvetlenül fölé tenni!
Van erre valami megoldás?? Függeszteni sajnos nem tudom!
Köszönöm!
András

Persze! Behajlítod a lábait és szépen ráülteted az üvegre! Sokan használjuk így.
 
Acélsodronnyal lógathatod is, sokkal esztétikusabb, mint az idővel bájosan rozsdásodó fekete lábak. Egy ideig nézegeted majd, aztán kidobod a sunyiba. ;) :)
 
Itt nézd meg: Quad T5 2x24w 6500K [Megoldás a első hsz.-ben!] | Page 8 | Magyar Akvakertész Fórum





Szia!
Hogyan rögzítetted az acélsodronyt, megfúrtad a házát? Fúrás nélkül lehet ezt szépen kivitelezni?
Szerintem lehet. A 2 csöves lámpát is lehet. A két végén vannak a szellőzőnyílások, én oda fűztem be, és a konzol alá tettem a magasságállító ellenmenetes csavart, hogy a lámpa felett ne rondítsa a képet. Nálam a lámpa másik vége a tetőtéri dőlés miatt egyedi megoldást kapott, nálad ez gondolom nem játszik. Szóval lehet, és sokkal-sokkal szebb, mint a lábak...;)
 
Szerintem lehet. A 2 csöves lámpát is lehet. A két végén vannak a szellőzőnyílások, én oda fűztem be, és a konzol alá tettem a magasságállító ellenmenetes csavart, hogy a lámpa felett ne rondítsa a képet. Nálam a lámpa másik vége a tetőtéri dőlés miatt egyedi megoldást kapott, nálad ez gondolom nem játszik. Szóval lehet, és sokkal-sokkal szebb, mint a lábak...;)
Tudnál erről feltenni egy-két közeli képet? :notworthy:
A lábak nálam is szépen rozsdásodnak. Pedig még levegőztető cső harisnyát is kaptak?!? :(
 
Én is függesztettem a 2x39-est. Egyszerűen két helyen kifúrtam és belecsavaroztam a függesztő szettet.
2014-06-29+15.08.19.jpg
 
Na beugrott mit felejtettem el....:whistle: Lefotózni....! ;) Az oldalsó rácsba fűztem bele az acélt, nem kellett fúrni emiatt. Ez is patent megoldás. Összességében szerintem egy függesztett lámpa minden DIY megoldással szebb, mint lábakra állítani. A látvány, az aki feletti mozgástér....stb. :)
 
Olyan kérdésem lenne, hogy másnál is jelentkezett az a probléma, hogy a moonled villog? (4*24w) A kábel nagyon nehezen marad csak a helyén (alig érek hozzá, és máris kijön), ha egy kicsit is elmozdul, akkor a ledek villognak. Fél év alatt kettőt kellett már cserélnem, a 3. is kiégett, és a 4. is döglődik. A fénycső részével semmi gond (mármint az armatúrára jellemző villogáson kívül) de az éjszakai fény így élvezhetetlen.
 
Back
Oldal tetejére