• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

viktorlantos

Alapító
Admin
Nah nyitottam nekik egy topikot. Jöhetnek a kérdések a lámpa miatt, ha van.

Figyeljetek rá, hogy a lámpa csak nálunk kapható növényes T5 (Osram) csövekkkel.
Már csak 1 hétig akciós! Utána listaáron megy majd.

Készítettem pár fotót is róla hogy jobban be tudjam mutatni, mivel volt ilyen kérés is. :angel:

6285810644_82d0e5c72b_z.jpg


6285291727_fbc7885ff4_z.jpg


6285291831_7c213c2e30_z.jpg
 
viktorlantos said:
Nah nyitottam nekik egy topikot. Jöhetnek a kérdések a lámpa miatt, ha van.

Figyeljetek rá, hogy a lámpa csak nálunk kapható növényes T5 (Osram) csövekkkel.
Már csak 1 hétig akciós! Utána listaáron megy majd.

Készítettem pár fotót is róla hogy jobban be tudjam mutatni, mivel volt ilyen kérés is. :angel:

Hali!
Három kábel van a képen ha jól látom.Ezek szerint a két-két neont és a ledet is külön külön lehet vezérelni?(+2 időkapcsoló,az Asszony kivág mint macskát szrni :D ) De már nem tehetünk semmit, mert már megrendeltem :D Remélem megjön holnapra...... :wave:
Osram csövekkel jön?De jó lesz ! :clap: Izgulok mint karácsonykor!
 
Szió,

Igen 3 kábeles. 2 a lámpákat vezérli külön külön. És a LED.
Lámpád becsomizva, holnap érkezik. ;) :thumbup:
 
Úgy látom az akciónak vége.A kérdésem az lenne a lámpával kapcsolatban hogy a fénycsövek, azok továbbra is járnak hozzá és benne van az árban???
 
kz710 said:
Úgy látom az akciónak vége.A kérdésem az lenne a lámpával kapcsolatban hogy a fénycsövek, azok továbbra is járnak hozzá és benne van az árban???

Igen OSRAM fénycsövekkel szállítjuk továbbra is.
 
viktorlantos said:
kz710 said:
Úgy látom az akciónak vége.A kérdésem az lenne a lámpával kapcsolatban hogy a fénycsövek, azok továbbra is járnak hozzá és benne van az árban???

Igen OSRAM fénycsövekkel szállítjuk továbbra is.


köszöntem ;)
 
Nigro said:
Egy újabb taggal bővült a Quad lámpa család. ;)
Az eddigi 4 csöves változatok mellé egy 2x24W-os is betársult. Ez remek választás lehet a 40-60 literes növényes akváriumok fölé.
Az ár ismét verhetetlen és a bevezető ár pedig nevetséges. :geek:
http://www.greenaqua.hu/quad-t5-2-24-watt.html


Szia Nigro!

Az a kérdésem, hogy nem tervezitek ujabb lámpa bevezetését?
Találtam a neten a QUAD-nak egy 4x18" T5-os változatát, MoonLed-el együtt.
Ez pont az én 72 lityisemre lenne jó. A 4x24-et egy kicsit soknak tartom. (árban és wattban egyaránt :) )

köszi
 
Nem tudjuk beszerezni. :cry:
Ne félj a 4x24 W-tól. Egyébként lehet túl rövid is lenne ez a 4x18W-os lámpa az akid fölé.
 
Úgy van meghírdetett a GA oldalon a quad 2x24es hogy 1 növényes és 6500Kes cső van benne,a dobozán az van hogy 10000K es és actinic .....de nekem 1 növényes és 10000K es jött.
Ez akkor hogyvan ?
 
Sajna nem ugyanúgy jönnek mindig. Sőt, van, hogy tengeris csövek vannak benne. Azokat utólag kicserélik, de a dobozon nem javítják. Ettől függetlenül ez így megfelelő. Ha a 10.000-es túl fehérnek találod, akkor kicseréljük 6500-asra.
 
Hát még nincs üzembe helyezve csak kipróbálva kézben tartva...És nekem a fehér az nembaj csak már inkább kékes árnyalata van lilával keverve.
És a 10.000K alatt ugyanolyan jól fejlődnek a növények (HC,és egyéb GA zselés növények+riccia) mint pl a 6500-as alatt?
 
Kb.másfél év után szétszedtem a 4x39w-os lámpámat és kicseréltem 2 csövet (most ennyit használok) és a moon ledeket.
Érdemes a vezetékezetlen oldali fedelet leszerelni és a csöveket kicsúsztatni, így megúszhatjuk a szétégett műanyag patentok törését!
 
Kb.másfél év után szétszedtem a 4x39w-os lámpámat és kicseréltem 2 csövet (most ennyit használok) és a moon ledeket.
Érdemes a vezetékezetlen oldali fedelet leszerelni és a csöveket kicsúsztatni, így megúszhatjuk a szétégett műanyag patentok törését!
Kosz Tibi. Epp 2 napja tortem le egyet. Ezentul csusztatom :)
 
Én többet is letörtem. Aztán levágtam mindet és némi barkácsolás után fém csőtartókra cseréltem őket.
Ez már tartós lesz!:happy:
 
Csak annyit szeretnék, hogy a Green Aqua-ás oldalon a 2x24w-os quad lámpa szélessége hibásan van feltüntetve, nem 19,5 cm hanem csak 12,5 cm. Már majdnem kétségbeestem, hogy nem férne el mellette a csövezés.
 
Kb.másfél év után szétszedtem a 4x39w-os lámpámat és kicseréltem 2 csövet (most ennyit használok) és a moon ledeket.
Köszi Tibi ,ez hasznos volt nekem is.Ledeket is érdemes cserélni ?????mert olyan mintha halványabban világítana mint újkorában.És pont most akarok csövet is cserélni:)Thanx
 
Back
Oldal tetejére