• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viktor: Mi a különbség a Sunpower és a Powermodule lámpák között az Ati-nál?
Ha jól tudom a Powermodule széria lámpái még a Sunpowertől is több fényt képesek kihozni a fénycsövekből. Talán + 40% környéke ez a különbség a Powermodule-k javára. Viszont ők nem dimmelhetőek.
 
Ha jól tudom a Powermodule széria lámpái még a Sunpowertől is több fényt képesek kihozni a fénycsövekből. Talán + 40% környéke ez a különbség a Powermodule-k javára. Viszont ők nem dimmelhetőek.

Hát csak nagyon megfordult a buksimban a Quad T5 cseréje Ati-ra, persze használtba ha találni, majd figyelgetem. Dimmelés tetszene akkor csak Sunpower jönne szóba elvileg.
 
Hát csak nagyon megfordult a buksimban a Quad T5 cseréje Ati-ra, persze használtba ha találni, majd figyelgetem. Dimmelés tetszene akkor csak Sunpower jönne szóba elvileg.
Sooook szerencsét, hogy találj éppen neked megfelelő eladó ATI-t :D És még nagyobb szerencsét, hogy te vedd észre először, hogy meg is tudd venni. Majdnem olyan ez mint használt Ada Super Jet-re várni :D
 
Ha már veszel ilyen drága lámpát törekedni kéne az 1 w/l-re szerintem. 6x39-es verzióra szavazok (y)

Kb 180l víz van az akváriumban, de még azt is nagyon fölé lövöm szerintem. Inkább 160-ra merném a fixet mondani, nem gondolom hogy ehhez kellene a 6-os :). Vagy igen?
 
A pilácsba ma beleszerkesztettem a 4új osram csövet. Így már egyből jobb a helyzet :)
A gazdi meg is kapta ma a lámpát! :D Feldobtam az akváriumra és egész jól bevilágította. Tápozást és co2 megemeltem hétvégén kap néhány új növényt és gyönyörködhet :)
 
Back
Oldal tetejére