• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Próbáljuk újra!

Ez nem amano az tuti. Volt már amanom régebben nem is egy. Ez inkább olyan, mint egy red cherry csak nem piros hanem kék. Méretre, fomára mindenre megegyezik! A kép kicsit csalóka, de ha jobban megnézed akkor látni, hogy egy Easy Carbos kimérőkupakban van lekapva a garnéla. Bajusz nélkül max 2 cm.
A riccia helyett szépen növöget az eleocharis acicularis, meg a spiky moha, két helyen meg a pogostemon helferi a HC-vel együtt. Ja! Ki ne hagyjam a fonalalgát! Lassan már több lesz belőle, mint minden más növényből együtt. Csak folyamatosan szedegetem. :oops: :D
 
Hááát eltelt azóta két hónap. Sajnos a jelenlegi felállás nem bizonyult életképesnek. Úgyhogy "Úgy esett a nagy eset" szétszedtem az egészet. Az akva perpillanat darabokban figyel a szoba padlóján. Csak az üvegmedence maradt egyben, minden mást kiszedtem. Remélhetőleg még a héten újraindítom az akit egy új napló kíséretében, melyet mindjárt el is kezdek írni. Jó lesz szülinapi meglepetésnek magamnak!
Ez a napló zárul.
 
Ne add fel!
Ne feledd, bár ezt most szétszedted, de biztos, hogy rengeteget tanultál belőle! ;)
A következő sikerülni fog. ;)
 
Nigro said:
Ne add fel!
Ne feledd, bár ezt most szétszedted, de biztos, hogy rengeteget tanultál belőle! ;)
A következő sikerülni fog. ;)

Ezen vagyok! Nem adom fel olyan könnyen! Már elkezdtem a másik naplót és nemsokára jönnek oda az első képek is a scape tervekről!

A másik naplóm:
viewtopic.php?f=11&t=1822
 
Back
Oldal tetejére