• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ohko...

Azért nem adjuk fel...
Gyorsan beüzemeltem egy sodasteam co2 palackot, most 38 bubi/perc-el megy. Nincsen túl hajtva az biztos.. :unsure:
A fényt is csökkentettem. Tápozás maradt 2-2ml micro, macro.
Most a túl élés a cél.. Míg nem találok értelmes megoldást a co2 palack cserére..
Lehet drukkolni.. és írni ki hol tölti a palackját, hogyan oldja meg. Mert a palack bérlés nálam kicsapta a biztosítékot.. ennek örömére kicseréltem a lakás elosztón a B16-ost egy C16-ra, de ez más téma...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Én a fent említett cégnél a Gyömröin töltettem a fél kilós palackom, annyiért mint a 2kg-t, és 3 hét várakozás után végül cserélték egy telire, mert még akkor sem tudták megtölteni.
 
Az a baj hogy a messer is át áll március 1 től az 5kg-os palackok bérbe adására, mint a linde. És rohadtul sokallom az éves 25 ezer+ áfa összeget érte... A GA ban aki cseréltet mennyit fizet érte ?
 
Ismerősöm a gázfutárral az 5kg-os palackot háztól házig cserével 7-8000 forintból megúszta és egy évre elég volt neki. Sehová nem kellett mennie sem.
 
Az a baj hogy a messer is át áll március 1 től az 5kg-os palackok bérbe adására, mint a linde. És rohadtul sokallom az éves 25 ezer+ áfa összeget érte... A GA ban aki cseréltet mennyit fizet érte ?
GA-ban cseréltettem az 5 kilósamat, de a pontos összegre nem emlékszem. Annyi szent, hogy rokkantnyuggerként nem vágott földhöz, és nem kellett előtte összespórolnom a rávalót.
 
Örülök neki.. de számomra a bérlés nem ér meg ennyit..

Nem értem.. A GA-s cseréhez nem kell bérelned a palackot, ugyanúgy, ahogy a X. kerületi cseréhez sem. Az első alkalommal megvesz az ember egy teli palackot 2 vagy 5 kg-sat, amilyet akar, aztán ha az kifogy, viszi az üreset, amit cserélnek telire, és a töltet árát kell fizetni. Így nem fenyeget az a veszély sem, hogy rád romlik a palack nyomáspróbájának az érvényessége.
 
Nem értem.. A GA-s cseréhez nem kell bérelned a palackot, ugyanúgy, ahogy a X. kerületi cseréhez sem. Az első alkalommal megvesz az ember egy teli palackot 2 vagy 5 kg-sat, amilyet akar, aztán ha az kifogy, viszi az üreset, amit cserélnek telire, és a töltet árát kell fizetni. Így nem fenyeget az a veszély sem, hogy rád romlik a palack nyomáspróbájának az érvényessége.
Köszönöm.. ez már jobban hangzik.. Már csak az árakat kel kiderítenem..
Kérhetnék olyat, hogy valaki megméri mekkora a magassága és átmérője a 5kg palacknak? Köszönöm..
 
Az átmérő sok lesz ... szerintem 14 cm.. ki kell vágnom a szekrény alját hogy beférjen.. Akkor lesz 75 cm belméretem a járólaptól.. ;)
Meglehet, de eléggé a sarokba van állítva, és nehezen férek hozzá.
Szombaton úgyis jön @evavigh & tettestársa segíteni vizet cserélni, akkor majd megkérem valamelyikőjüket, hogy mérje le pontosan.
 
@Coller tudsz mérni ilyen adatokat. A tiéd is 5kg-os palack.
Magasság 66cm, átmérő kb 15cm. A reduktor nálam még fölé lóg egy picit, tehát az még plusz 5cm nagyjából. Minimum 70centit érdemes számolni így.
Szerk: A reduktor ugye oldalra is kilóg, tehát a palack 15cm-es átmérője nem jó irányadó, 22cm-el érdemes számolni a palack szélétől a reduktor kilógó végéig.
 
Back
Oldal tetejére