• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Sikeresen túlvagyok az első reaktor és difi tisztításon, egy hónap után volt már benne szmötyi rendesen. Szerencsére a múltkori pancsolás nem ismétlődött meg 😂🤭. A bubik ismét veszett sebességgel kergetőznek a megsemmisülésig...
 
Sikeresen túlvagyok az első reaktor és difi tisztításon, egy hónap után volt már benne szmötyi rendesen. Szerencsére a múltkori pancsolás nem ismétlődött meg 😂🤭. A bubik ismét veszett sebességgel kergetőznek a megsemmisülésig...
milyen reaktort használsz?
 
Először virágszárat növeszt.:) Kb. 20 cm-enként hoz majd virágokat és jó sokáig virágzik. Utána a virágok helyén új növénykék nőnek, amik leválaszthatók. (Persze ez az anyatővet nagyon 'leterheli'....)
Köszi a választ🙂, új növényre igen, de virágra nem is gondoltam... Nagyon várom, hogy megjelenjen, soha nem láttam még ilyet. A leterhelést hogy érted? Látszólag ugyanolyan őrült iramban hozza a leveleit.
 
Köszi a választ🙂, új növényre igen, de virágra nem is gondoltam... Nagyon várom, hogy megjelenjen, soha nem láttam még ilyet. A leterhelést hogy érted? Látszólag ugyanolyan őrült iramban hozza a leveleit.
Majd a folyamatos virágzás illetve a sarjak kinevelése fogja kimeríteni az anyatövet. Ha majd látod, hogy elfáradt, akkor vagy érdemes levágni a szárat róla vagy táprudat nyomni a tövéhez-hátha az segít.
 
Ilyen volt egy Red Diamond tövünk virágzáskor és egy Ozelot tövünk virágzás után, amikor már az új töveket nevelgette.
 

Attachments

  • Echinodorus Red Diamnod virágja.JPG
    Echinodorus Red Diamnod virágja.JPG
    185.2 KB · Megtekintések: 40
  • Budakeszi f.jpg
    Budakeszi f.jpg
    349.6 KB · Megtekintések: 38
Köszönöm, csodásak nagyon!! Figyelek az anyatőre mindenképp, aztán meglátjuk, hogy alakul. Én mindenképpen sikernek könyvelem el ezeket a "jeleket".
 
Back
Oldal tetejére