• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Next tank

Sziasztok
Na itt még tart a fonal,nem sok de.....
A világítást visszavettem 50%-ra kicsit toltam a co2 és cseréltem difit.
A jobb oldalról ritkítottam a rotalán,és beraktam 1 cserép Tropica Myriophyllum Matogrossense,és 1 Tropica Rotala Macrandra TC és megtűzdeltem tápgolyóval a hátsó fertályt.
Meglátjuk mi lesz belőlük.
View attachment 71415
De azért itt is szaporodunk.
View attachment 71416

Mármint, hogy a tigrisnek kellene pirosnak lennie?
 
pedig szakasztott tigris kinézete van ...

Forma - mintázat - nózi hossz - tigrisnek néz ki. A másik, hogy ha nem kevered a neocaridina színeket, csak pirosad van, szerintem nem vadasodik fekete csíkos-pöttyösre, nálam legalább is barna alapon halvány pirosas csíkozásúak a az elvadult RC-k.
Növénnyel simán jöhet potyautsaként garnéla is.
 
Forma - mintázat - nózi hossz - tigrisnek néz ki. A másik, hogy ha nem kevered a neocaridina színeket, csak pirosad van, szerintem nem vadasodik fekete csíkos-pöttyösre, nálam legalább is barna alapon halvány pirosas csíkozásúak a az elvadult RC-k.
Növénnyel simán jöhet potyautsaként garnéla is.

Így is van, szavazzuk le Kálmit! :D
 
U

Ugyan már.
Most azon gondolkodom hogy van e bent olyan növény, ami nem bolti.
Nem sok ilyen van,egy kis fissi henriktől.
Egyébként nem is tudtam hogy ennyien olvassátok a naplóm.
Kicsit aktivabb leszek én is.

Szerintem Adrián a tigrincseim levadasozására gondolt, de nem vagyok olyan sértődékeny szerencsére. :)
Nem tudom, mikor kaptad Henriktől azt a fissit, és melyik akvából van, de nála szerintem úgy szeptember vége óta laknak a tigrisek, az enyémek leszármazottai. Ez a pöttyös-csíkos vadas :p vérvonal ismerős. A testük is apró pontszerű pigmentes, ez szabad szemmel nem mindig feltűnő, de a makró képeken nagyon jól látszik. Nekem egy caloglossa pamaccsal sikerült tigrissel megfertőznöm a neocaridinás - CRS -es akvát, és teljesen észrevétlen fel tudott nőni, amikor rácsodálkoztam, hogy milyen furcsa egy RC-m lett..
 
Szerintem Adrián a tigrincseim levadasozására gondolt, de nem vagyok olyan sértődékeny szerencsére. :)
Nem tudom, mikor kaptad Henriktől azt a fissit, és melyik akvából van, de nála szerintem úgy szeptember vége óta laknak a tigrisek, az enyémek leszármazottai. Ez a pöttyös-csíkos vadas :p vérvonal ismerős. A testük is apró pontszerű pigmentes, ez szabad szemmel nem mindig feltűnő, de a makró képeken nagyon jól látszik. Nekem egy caloglossa pamaccsal sikerült tigrissel megfertőznöm a neocaridinás - CRS -es akvát, és teljesen észrevétlen fel tudott nőni, amikor rácsodálkoztam, hogy milyen furcsa egy RC-m lett..
Akkor sanszos a dolog.
 
Nyugodt vagyok.:)

Egyébként én sose mondtam hogy tigris.
Tudom , mert azt írtad hogy vadas. De fel merül bennem a kérdés, hogy mért csak egy?

Viszont, ha megnézzük a tigrisekről feltüntettet képeket, vagy ezt a skiccetae7849fb94af729ed83c0aa1494a0633.jpg, akkor látható hogy nem ilyen pöttyösek, "szeplősek", mint ami nálad van. Lehet hogy tigris volt a felmenői, de ez szerintem vadas.
 
Tök jók ezek a táblázatok.
Nem néztem szét tüzetesebben ,csak az az 1 kijött a susnyásból ott kellette magát.
És nem rémlett hogy raktam volna be ilyet,vagy ehez hasonlót.
 
Back
Oldal tetejére