• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Next tank

és a barnulás
Alakul az akid, a képek nekem macro hiányra mutatnak, de lehet tévedek. Ne feledd vízcsere után mindig dupla tápot adjál. Ne engedd, hogy leessen a tápanyagszinted. Hiába tolod a CO2-őt ha nincs mit felvegyenek a növények.
Akkor van jól beállítva a szint, ha legalább lámpaoltás előtt megjelennek a kis oxigénbubik a monte carlon.
sok sikert
 
6540A40C-4E69-4AE4-8FBD-800F72745C20.jpeg Sziasztok
Az mc-vel még mindig nem vagyok elégedett. Szerintem nem így kéne viselkednie,az akva bal oldalán nem úgy terjeszkedik ahogy máshol. Közvetlen a co2 mellett. Lehet túl erős a flow?
Az akva jobb oldalát nagyon kopasznak találtam ugyhogy megtüzdeltem roundfoliával,elé valami bokrot szeretnék,csak nem tudom hogy milyet.
Állatok jól vannak nem volt semmi gond,a lakók
1algázó géb ő ásott egy nagy barlangot magának 2kő közé,meg is süllyedt a talaj mögötte:mad: majd feltöltöm egyszer.
2ezüst utazó,4-5 oto,kb 10 amano,
És úgy 10-12 törpe razbóra.
Kép csak telós, és mivel összetört a kedvenc mobilom így iphone-nal csináltam. Szerintem sokkal rosszabb a kamerája, de már ez marad:(
 
Orulok, hogy tul vagy az algan. Lod be a tapozast poralgaig, az a legjobb jelzo, ha megjelent, picit vissza. Viszont ha most emeltel co2 mennyiseget akkor varj vele mert ha eddig keves volt, akkor lehet, hogy a tapmennyiseged elegendo volt, csak a keves co2 miatt nem tudtak felvenni. A lenyeg, ne valtoztass csak hetente.
 
Nagyon jól megy ez a kavics aljzat a dekor kövekhez, remekül harmonizál együtt kettő.
Én beküldenék pár sün vagy sisak csigát, pillanatok alatt lenyalnák az algát.(y)
 
A fa mögötti tripartitát szándékosan nem dicsérem, mert az mindenkinél gyönyörű, kizárólag nálam egy nyoffadt madzag.:banghead:
Arra csak szimplán féltékeny vagyok és irigylem.:cool:
 
Back
Oldal tetejére