• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Next tank

Bocs a hulye kerdesert de az ADA 60P az hova fer be? Mert kulso meret alapjan >64l, belso meret alapjan eppen alatta van. Szerintem <64l be kene kerulnie, csak gondoltam megkerdezem.
 
Bocs a hulye kerdesert de az ADA 60P az hova fer be? Mert kulso meret alapjan >64l, belso meret alapjan eppen alatta van. Szerintem <64l be kene kerulnie, csak gondoltam megkerdezem.
A nevezési oldal szerint 65l a váltóméret, a tied 64,8l, így a kisebbek közé illik.:)
 
A nevezési oldal szerint 65l a váltóméret, a tied 64,8l, így a kisebbek közé illik.:)
Valójában ez sem teljesen igaz. :) A kiírásban ez van: "Kis akváriumok (64 literig) nagy akváriumok (65 litertől) kategória lesz."
Ez alapján azok az akváriumok, amik 64 és 65 liter közé esnek, nem sorolhatók be sehova :) :coffee:
 
Valójában ez sem teljesen igaz. :) A kiírásban ez van: "Kis akváriumok (64 literig) nagy akváriumok (65 litertől) kategória lesz."
Ez alapján azok az akváriumok, amik 64 és 65 liter közé esnek, nem sorolhatók be sehova :) :coffee:
A topikjában szerintem rosszul szerepel, ezért hivatkoztam a nevezési oldalra.:)
 
Bocs a hulye kerdesert de az ADA 60P az hova fer be? Mert kulso meret alapjan >64l, belso meret alapjan eppen alatta van. Szerintem <64l be kene kerulnie, csak gondoltam megkerdezem.
Tudnam ez a hozzaszolasom hogy kerult ide:)) meglatszik hogy meloban irtam. Bocs az offert!
 
Sziasztok.
Igazából minden megy a saját tempójába.
Ezért nem is poszoltam eddig,lassan a végét járja az akva,készül az kövi azt majd a saját naplójában részletezem.
@evavigh még megvan a kamu tigris lassan ha gondolod jöhetsz érte.
View attachment 78935
És egy hüsölős kép.
View attachment 78936

Köszi Kálmi, szívesen elhozom, jól fogja érezni magát a többi kis csíkoskámmal! No meg kíváncsi is vagyok az új scapedre!
 
Sziasztok.
Bár azt irtam lassan vége,de még ketyeg.
És mivel b... a csőrömet a ledes pilács,
Kipróbálom ezen az akván.
Eddig egy ati 4x24 ment rajta 80%on.
Ami váltja,az egy Twinstar sp. Kb ugyanolyan magasról.
eddig semilyen alga nincs.
Ada tápozás megy.
Képeket rakok fel és természetesen majd néha kommentelem is ha bármilyen változást tapasztalok.
Amilyen most.
15709677391425738974861675646758.jpg
 
Sziasztok.
Bár azt irtam lassan vége,de még ketyeg.
És mivel b... a csőrömet a ledes pilács,
Kipróbálom ezen az akván.
Eddig egy ati 4x24 ment rajta 80%on.
Ami váltja,az egy Twinstar sp. Kb ugyanolyan magasról.
eddig semilyen alga nincs.
Ada tápozás megy.
Képeket rakok fel és természetesen majd néha kommentelem is ha bármilyen változást tapasztalok.
Amilyen most.
View attachment 82000
Felkerült az új pilács, maxon megy, hát szemre van külömbség,nem kicsi.
De ha a növényeknek jobban fog tetszeni marad ha nem jön vissza az ati.
15709763666082414356047246495021.jpg
 
Back
Oldal tetejére